שיווק ופרסום

קולפלנט מינתה לסמנכ”לית פיתוח עסקי את ד”ר רויטל מנדיל-לוין מנוירודרם

ד"ר מנדיל-לוין תנהל את פעילות הפיתוח העסקי של קולפלנט, ותתמקד במינוף טכנולוגיית הקולגן שפיתחה החברה, ה-rhCollagen, לטובת יישומים חדשים בתחומים צומחים ברפואה

מערכת ספונסר 15/04/2018 11:12

א+א- 3

חברת קולפלנט (נאסדק:CLGN, ת"א: CLGN), העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים רפואיים מבוססי קולגן אנושי מסוג 1 המיוצר ומופק מצמחי טבק, הודיעה על מינויה המיידי של ד"ר רויטל מנדיל-לוין לתפקיד סמנכ"לית פיתוח עסקי.

 

במסגרת תפקידה תנהל ד"ר מנדיל-לוין את פעילות הפיתוח העסקי של קולפלנט, ותתמקד במינוף טכנולוגיית הקולגן שפיתחה החברה, ה-rhCollagen, לטובת יישומים חדשים בתחומים צומחים ברפואה, כמו הדיו הביולוגי להדפסות תלת-מימד של רקמות ואיברים ורפואה אסתטית, והרחבת היקף המכירות של המוצרים המשווקים של החברה – ה-VergenixFG וה-VergenixSTR, בטריטוריות קיימות וחדשות.

 

יחיאל טל, מנכ"ל קולפלנט: "אנו שמחים על הצטרפותה של רויטל לצוות ההנהלה שלנו בתקופה מרתקת זו בקולפלנט. רויטל היא בעלת ניסיון נרחב בתחום הפיתוח העסקי, באופטימיזציית קווי מוצרים ובתכנון אסטרטגי. הישגיה המרשימים ביישום תוכניות פיתוח עסקי, יחד עם הבנתה העמוקה בתחום הרפואה הרגנרטיבית, יתרמו רבות למאמצי מימוש הפוטנציאל של טכנולוגיית ה-rhCollagen שפיתחנו."

 

קודם להצטרפותה לקולפלנט, שימשה ד"ר מנדיל לוין כסגנית נשיא לפיתוח עסקי בחברת הפארמה ’נוירודרם’, שם היתה בעלת תפקיד משמעותי ברכישת נוירודרם על ידי מיצובישי טאנאבה פארמה תמורת סכום של 1.1 מיליארד דולר. לפני כן, שימשה כסגנית נשיא לפיתוח עסקי בחברת הביופארמה ’HealOr’, שעסקה בפיתוח תרופות חדשניות לטיפול רגנרטיבי בפצעים קשיי ריפוי ומחלות עור.

 

לד"ר רויטל מנדיל לוין תואר PhD בביולוגיה תאית ומולקולרית מאוניברסיטת בר-אילן, ותואר MBA מהמכללה למנהל המסלול האקדמי.

3 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  קצת הגזמת אחרי כל הודעה מידי פעם

  אני דוגם אותה ונוכח לדעת שכלום לא השתנה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  doron_el 15/04/2018 11:44

 2. 2
  קראת את התפקידים

  שביצעה הגברת. יש לה קבלות. בוודאי לא קוסמת. מדהים איך אתה צץ אחרי כל הודעה ומשמיץ.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  RACHEL 15/04/2018 11:34

 3. 3
  שום דבר לא מצליח להם בשביל להרים

  את העסק ,לכן מחפשים קוסמים שיצליחו להוציא את העגלה מהבוץ
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  doron_el 15/04/2018 11:25