שיווק ופרסום

מרכז המבקרים של בנק ישראל בתל אביב פותח את שעריו למבקרים ביום העצמאות התשע”ח

הבנק מזמין להכיר את תולדות המטבעות והשטרות בישראל, סדרת השטרות החדשה וכן לתהליך הנפקתו של הכסף, אמצעי הביטחון נגד זיופים ועוד

מערכת ספונסר 10/04/2018 10:46

א+א-

עוד לפני הפתיחה הרשמית, מרכז המבקרים של בנק ישראל בתל אביב פותח את שעריו למבקרים ביום העצמאות התשע"ח. כיצד שילמו לפני המצאת המטבעות? מהי סדרת השטרות הראשונה שהונפקה בישראל? מה מקור המילה "נגיד"? מהי אינפלציה? ומהו תפקידו העיקרי של בנק ישראל? בנק ישראל מזמין לבוא למרכז המבקרים ביום העצמאות ולגלות את התשובות באמצעות תערוכות, הדרכות וסרטים.

 

היכרות עם תולדותיהם של המטבעות והשטרות של ישראל וכיצד הם משקפים את מורשת העם והמדינה. התוודעות לסדרת השטרות החדשה וכן לתהליך הנפקתו של הכסף ולאמצעי הביטחון נגד זיופים. למידה על תפקידיו של בנק ישראל ועל תרומתו לכלכלת המדינה. במיוחד דגש על תפקידו המרכזי של בנק ישראל – שמירה על יציבות המחירים.

 

הביקור אינו כרוך בתשלום אך מחייב הרשמה מראש. מועדי הסיורים: ביום העצמאות, ד’ באייר התשע"ח (19 באפריל 2018) בשעות: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30. הסיור מתאים למבוגרים ולילדים בני שמונה ומעלה ואורכו כשעה ורבע. מספר המקומות מוגבל ומומלץ להקדים ולהירשם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה