שיווק ופרסום

עדי הנגבי מונתה למנהלת מטה השיווק של אל על

הנגבי (33) החלה דרכה באל על ב-2008, וב-3.5 השנים האחרונות שימשה כמנהלת השיווק של חברת סאן דור; גלית בירנבוים תחליף את טל תאומים בתפקיד מנהלת התקשורת השיווקית

מערכת ספונסר 18/03/2018 13:36

א+א-

 אל על מודיעה על מינויה של עדי הנגבי למנהלת מטה השיווק של החברה. במסגרת התפקיד, יוכפפו התחומים הבאים למטה השיווק: תקשורת שיווקית (מרקום) בכלל זה הפרסום, שירותי השיווק והאירועים של חברת אל על, ניהול רשתות חברתיות, מחקר ואסטרטגיה וניהול פרויקטים שיווקיים. כמו כן, תיאום בין כלל גופי החברה העוסקים בשיווק מוצרי החברה – מועדון הנוסע המתמיד, חטיבת המחשוב והדיגיטל, שיווק ישראל והנציגויות בעולם ופיתוח המוצר.

 

הנגבי (33) החלה דרכה בחברת אל על בשנת 2008. בין השנים 2010-2014 מילאה מגוון תפקידים באגף השיווק של אל על בתחומי הפרסום, ה e-commerce ופיתוח המוצר. בשלוש וחצי השנים האחרונות שימשה כמנהלת השיווק של חברת סאן דור. בתקופה זו הושק אתר סאן דור ונפתחו ושווקו כ – 15 יעדים סדירים חדשים לאירופה, אסיה ואפריקה (כגון ניס, נאפולי, קראקוב, מלאגה, פורטו, טביליסי וזנזיבר).

 

הנגבי בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות בשיווק, שניהם מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

 

בנוסף הודיעה החברה כי טל תאומים, מנהלת התקשורת השיווקית באל על, ביקשה לפרוש מתפקידה בתום 8 שנים ובמקומה מונתה לתפקיד גלית בירנבוים נבון אשר כיהנה עד כה בתפקיד מנהלת אסטרטגיה שיווקית ופיתוח המוצר. במסגרת תפקידה האחרון, ריכזה בין השאר את פרויקט עיצוב מטוסי הדרימליינר של החברה.

 

סמנכ"ל המסחר של אל על, מיקי שטרסבורגר, אמר היום: "במסגרת תפקידיה האחרונים ובמיוחד בתפקידה בסאן דור הוציאה עדי הנגבי לפועל מהלכים שיווקיים בולטים ביניהם פתיחת קווים חדשים, הקמת האתר ופיתוח מוצרים חדשים תוך הצגת מקצועיות ומצוינות בלתי מתפשרת. ברצוני לציין את טל תאומים אשר סיימה את תפקידה כמנהלת תקשורת שיווקית (מרקום) באל על, תפקיד אותו מילאה במקצועיות ובמסירות ועל כך תודתנו. כולנו מאחלים לטל שגשוג והגשמה בהמשך דרכה והצלחה רבה לגלית בירנבוים נבון בתפקידה החדש."

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה