שיווק ופרסום

לראשונה בישראל: איילון מציעה ללקוחותיה כספות דיגיטליות

הכספת הינה מוצר ייחודי, פרי פיתוחה של חברת safe beyond, שנועד להגן על נכסים דיגיטליים רוחניים כמו צוואות, פרטי חשבונות של בנקים בארץ ובחו"ל, ועוד

מערכת ספונסר 11/03/2018 09:53

א+א-

לראשונה בישראל יוכלו מבוטחי איילון חברה לביטוח, ליהנות משירות חדשני, מערכת כספות דיגיטליות, שנועדה לאבטח תכנים דיגיטליים אישיים. הכספת הדיגיטלית הינה מוצר ייחודי, פרי פיתוחה של חברת safe beyond, שנועד להגן על נכסים דיגיטליים רוחניים כמו צוואות, פרטי חשבונות של בנקים בארץ ובחו"ל, פרופילים חברתיים, סרטונים, תמונות, נקודות הטבה ולהגדיר מראש מי יהיה זכאי להיחשף למידע הסודי לאחר פטירת המבוטח.

 

מבוטחים שיצטרפו לאיילון חברה לביטוח בתחומי ביטוח חיים, ביטוח בריאות וביטוח דירה בשנת 2018, ייהנו מהטבה של 3 חודשים חינם לשירות החדשני. הפרמיה להמשך השירות בתום תקופת ההטבה מגיעה לכדי 4$ בחודש.

 

לרגל השקת המוצר החדש מבהיר מנכ"ל איילון, אריק יוגב, כי השירות החדש הוא פועל יוצא של "חממת החדשנות" של איילון חברה לביטוח: "אנו גאים להיות הראשונים להוביל את הטמעת השירות החדשני בענף הביטוח בארץ. כחברה ששמה לה למטרה לחדש ולהתחדש אנו נפגשים עם סטארטאפים שונים על בסיס קבוע, וביחד מזהים את הבשורות והחידושים בתחום ה- Insurtech. אנו יוצרים סינרגיה בין מומחי הביטוח של איילון לבין היזמים והמפתחים ומשדרגים – יחד, מוצרים ושירותים המעניקים למבוטחי איילון ערך מוסף, ייחודי עדכני וחדשני". כך, מציין אריק יוגב, המוצר החדשני מצטרף לשירותים חדשים נוספים שמובילה איילון בתחום הדיגיטלי: ה- tracker המאפשר עדכון בסטטוס של תביעות רכב ודירה בכל זמן ומכל מקום, וכן הביטוח המתקדם בתחום הסייבר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה