חדשות אנליסטים

מעלות אישרו דירוג סופי ”-A” יציב לחברת אוריין

מדובר בדירוג מנפיק ודירוג לסדרת אג"ח ב’ שהנפיקה החברה, העוסקת בין היתר במתן שירותי ניהול שרשרת האספקה ליבוא וליצוא

מערכת ספונסר 12/02/2018 16:47

א+א-

בהמשך לדוח הדירוג המקדמי שפרסמה חברת דירוג האשראי S&P מעלות ב-29 בינואר, מודיעה מעלות כי דירוג המנפיק ‘-ilA‘ עם תחזית דירוג יציבה לחברת אוריין הבורסאית, הוא סופי. כמו כן, דירוג ההנפקה ’-ilA’ לסדרת אג"ח ב’ שהנפיקה החברה הוא סופי.

 

אוריין עוסקת במתן שירותי ניהול שרשרת האספקה ליבוא וליצוא, שירותי הובלה יבשתית ובלדרות פנים ארצית ושירותי אחסנה, ומעניקה מימון ביניים ללקוחותיה בתחום היבוא.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה