חדשות אנליסטים

אדרי-אל: מעלות אישררו דירוג מנפיק ואג”ח ”CCC” בתחזית דירוג שלילית

זאת בעקבות תשלום קרן וריבית למחזיקי האג"ח; "קיימת הסתברות גבוהה לכשל פירעון ב-6 החודשים הקרובים, החברה תלויה בהתפתחויות חיוביות כגון מכירת קניון קריית שמונה"

מערכת ספונסר 22/01/2018 16:48

א+א-

בחברת דירוג האשראי S&P מעלות מאשררים היום (שני) את דירוג המנפיק ’ilCCC‘ של חברת אדרי-אל ישראל נכסים, הפועלת בתחום הנדל"ן המניב בישראל, ודירוג זהה לסדרת אגרות החוב ב’ של החברה, בתחזית שלילית. זאת, בעקבות תשלום קרן וריבית למחזיקי האג"ח.

 

"תחזית הדירוג השלילית משקפת את הערכתנו כי קיימת הסתברות גבוהה לכשל פירעון בששת החודשים הקרובים, וכי על מנת לעמוד בהתחייבויותיה, החברה תלויה בהתפתחויות חיוביות, כגון מכירת קניון קריית שמונה במועד", ציינו בחברת הדירוג. "אנו סבורים כי החברה תתקשה להשיג מימון מחדש על הנכסים הקיימים לאור מצבה הפיננסי".

 

המדרגים הסבירו שהחברה פרעה את תשלום הקרן והריבית בסך כ-10.7 מיליון ש"ח לבעלי אג"ח סדרה ב’. "על אף שהפירעון התבצע מספר ימים לאחר המועד הנקוב בשטר הנאמנות, איננו רואים זאת כמצב של חדלות פירעון כיוון שהתשלום התבצע בתוך טווח תקופת הדחייה הניתנת לחברה על פי המתודולוגיה שלנו".

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה