שיווק ופרסום

שת”פ בלעדי לפרטנר TV עם שירות התוכן לדוברי רוסית ’קרטינה TV ישראל’

לקוחות הטלוויזיה של פרטנר יוכלו לרכוש מנוי חודשי ל’קרטינה TV’ ב-49.5 ש"ח לחודש למשך שנה, הנחה של 50%

מערכת ספונסר 08/01/2018 09:56

א+א-

 פרטנר TV משיקה את שיתוף הפעולה הבלעדי עם שירות התוכן המוביל בשפה הרוסית ’קרטינה TV ישראל’, עם הצעה ייחודית ללקוחות הטלוויזיה של פרטנר: מנוי חודשי ל’קרטינה TV ישראל’ בהנחה של 50% למשך שנה ל-900 המצטרפים הראשונים, כלומר, ב- 49.5 ש"ח לחודש.

 

מחיר המנוי לשירות התוכן ’קרטינה TV ישראל’, עומד על 99 שקלים לחודש, והוא כולל יותר מ-50 ערוצים מובילים בשפה הרוסית, בתחומי החדשות, סרטים וסדרות, בידור, לייף סטייל, תרבות, מוסיקה, ילדים, ועוד, כולל הערוצים דוברי הרוסית מישראל – ערוץ 9 ו-ILand. רשימת הערוצים המלאה ופרטים נוספים על השירות זמינים באתר פרטנר, בעברית וברוסית.

 

בכך, מציעה פרטנר TV את המוצר המושלם למשפחות דוברות רוסית, שיכולות ליהנות מעושר התכנים של ’קרטינה TV ישראל’, לצד עשרות ערוצי פרטנר TV, VOD עשיר ושירות נטפליקס, המציע תכנים לכל הגילאים, גם בשפה הרוסית.

 

הממשק המתקדם של פרטנר TV, מאפשר שילוב בין תכני פרטנר TV, לבין עולם אפליקציות התוכן אותן ניתן להוסיף על גבי הממיר. הגישה לתכנים של אפליקציות כדוגמת נטפליקס, יוטיוב ו’קרטינה ישראל’, נעשה ישירות מתפריט הבית.

 

שירות הטלוויזיה פרטנר TV כולל עשרות ערוצים חיים, אלפי שעות VOD, צפייה בתכני הערוצים עד שבועיים אחורנית באמצעות Catch Up מהטלוויזיה ומהנייד, ממיר 4K, גישה ישירה בלחיצת כפתור מהשלט לתכני נטפליקס ויוטיוב, הורדת תכנים מה-Google Play כחלק אינטגרלי מהממשק ועוד, במחיר של 69 שקלים. כל לקוחות פרטנר TV נהנים ממנוי לשירות נטפליקס ב-HD לחצי שנה במתנה, וההצטרפות לשירות הטלוויזיה של פרטנר כוללת התקנה על ידי טכנאי בבית הלקוח, ללא עלות נוספת.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה