חדשות אנליסטים

המלצת קנייה למחשוב ישיר באפסייד של 41%: ”הזדמנות כניסה מצוינת”

בווליו בייס מעריכים כי התנאים הנוכחיים מהווים הזדמנות כניסה למשקיעים שמעוניינים להיחשף לשוק ה-IT המקומי וליהנות מהצמיחה והדומיננטיות של וואן טכנולוגיות בשוק זה

מערכת ספונסר 01/01/2018 10:56

א+א-

ווליו בייס מתחילים לסקר את מניית מחשוב ישיר בהמלצת "קנייה" עם מחיר יעד של 147 ש"ח למניה, הגבוה ב- 41% ממחיר השוק.

 

האנליסט שי ליפמן מציין כי "קבוצת מחשוב ישיר נסחרת בדיסקאונט על שוויה הנכסי הנקי (NAV), בפער שמגלם אפסייד של 41% על מחיר השוק. עיקר פעילותה של החברה מתרכז בהחזקותיה בחברת וואן טכנולוגיות תוכנה (כ- 50.3% מההון), הנמנית על החברות המובילות בישראל בתחום שירותי ה-IT. וואן עצמה נסחרת במכפילים נמוכים לעומת מתחרותיה העיקריות מחד, ומנגד בעלת רמת חוב נטו אפסית, מה שממצב אותה בעמדה מצוינת לביצוע רכישות של פעילויות משלימות.

 

"הפער בין שווי השוק לבין השווי הנכסי של מניית מחשוב ישיר, בשקלול תשואת דיבידנד גבוהה שצפויה בשנת 2018 והוצאות מטה נמוכות מאוד, מהווה הזדמנות כניסה מצויינת למשקיעים שמעוניינים להיחשף לשוק ה-IT המקומי וליהנות מהצמיחה והדומיננטיות של וואן טכנולוגיות בשוק זה", הוסיף ליפמן.

 

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה