שיווק ופרסום

קבוצת מר מינתה את מייסד ’נטפים-פרו’ לסמנכ”ל מכירות בינלאומי

במסגרת הרחבת פעילות המכירות של החברה, מרסלו רובין מונה לסמנכ"ל מכירות בינלאומי. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על כלל מערך המכירות של מר מחוץ לישראל

מערכת ספונסר 27/09/2017 11:20

א+א- 1

קבוצת מר מודיעה כי במסגרת הרחבת פעילות המכירות שלה, מינתה את מרסלו רובין לסמנכ"ל מכירות בינלאומי. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על כלל מערך המכירות של מר מחוץ לישראל.

 

רובין מביא עימו 25 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתחומי מכירות, שיווק ופיתוח עסקי בארגונים טכנולוגיים גלובליים מובילים. בעשור האחרון שימש בתפקידי ניהול בכירים בתחומי השיווק והמכירות במספר חברות בקבוצת SK, כשהאחרון בהם הוא סמנכ"ל בכיר לשיווק ומכירות בחברת IWI.

 

קודם לכן הקים רובין את נטפים פרו, חברה בת של נטפים, בה שימש כמנכ"ל במשך ארבע שנים, כאשר בתקופת ניהולו זכתה וביצעה החברה פרויקטי turn-key מהגדולים בעולם בתחום החקלאי תוך עלייה חדה במחזורי המכירות.

 

ניר למפרט, מנכ"ל קבוצת מר: "מרסלו מביא עמו יכולות בנייה ופיתוח, ניסיון רב בעבודה מול ממשקים פנים וחוץ ארגוניים, מיזוגים, רכישות ויצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים אשר הובילו להגדלה וצמיחה משמעותית של החברות אותן הוביל. למרסלו תפקיד חשוב ביותר בחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה בין מערך המכירות של מר בעולם לבין היחידות העסקיות של הקבוצה. אני משוכנע שהניסיון שמרסלו מביא עימו יהיה אינסטרומנטלי בהמשך בניית וחיזוק מערך המכירות של הקבוצה ויתרום רבות לקידום סל הפתרונות שלנו ברמה הגלובלית."

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מעולה

    כל הכבוד גוגל

    שימי 06/10/2017 07:48