שיווק ופרסום

סלקום tv מעלה את ערוצי הילדים של RGE

סלקום חתמה על הסכם חדש עם קבוצת RGE שעתיד לשדרג את תחום הילדים בשירות הטלוויזיה שלה. ערוצי הילדים וספריית ה- VOD יינתנו ללקוחות סלקום tv ללא תשלום נוסף

מערכת ספונסר 24/09/2017 12:02

א+א-

חיזוק נוסף לסלקום tv: מעלה את ערוצי הילדים של RGE, ערוץ הילדים וערוץ לוגי. בכך החברה משלשת את תוכן ספריית ה- VOD לילדים.

 

ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום: "מהלך הילדים ממצב את סלקום tv כחברה עם ההצעה החזקה והאטרקטיבית ביותר למשפחות עם ילדים, תינוקות ופעוטות. סלקום תמשיך להביא את התוכן הטוב ביותר ואת המותגים המובילים והאהובים על צופיה בהצעת הערך המשתלמת ביותר לצופה הישראלי". יניב גרינולד, סמנכ"ל טלוויזיה ותוכן בקב’ סלקום: "סלקום tv לא שוקטת על השמרים וממשיכה להביא את התוכן הטוב והאהוב על צופיה".

 

סלקום חתמה על הסכם חדש עם קבוצת RGE אשר עתיד לשדרג את תחום הילדים בשירות הטלוויזיה שלה. ערוצי הילדים וספריית ה- VOD יינתנו ללקוחות סלקום tv ללא תשלום נוסף.

 

שדרוג בהצעת ערוצי הילדים של סלקום tv: בעקבות חתימת ההסכם יצורפו לשירות הטלוויזיה של סלקום tv ערוץ הילדים וערוץ לוגי. הערוצים שיעלו לשידור בימים הקרובים במתכונתם הנוכחית ויהיו זמינים ללקוחות גם במסגרת שירות 24/7 המוצע להם ללא תשלום נוסף ומאפשר לצפות בלוח השידורים עד שבוע אחורה.

 

הצעת ה-VOD של סלקום tv לילדים גדלה פי שלוש: בעקבות ההסכם החדש יצורפו לרשימת תכני ה-VOD של סלקום tv אלפי תכנים חדשים אשר עתידים לשלש את הצעת הילדים סלקום tv. לקוחות השירות ייהנו כבר בשבועות הקרובים מהצטרפותן של מאות סדרות עונות ופרקים של מותגים מתוך קטלוג ערוץ הילדים ולוגי. כל אלו יוצעו ללקוחות שירות הטלוויזיה ממש כמו הערוצים עצמם ללא תוספת עלות. במסגרת ההסכם החדש תבחן האפשרות של סלקום tv להשקעה בהפקות מקור אשר ישודרו בערוץ הילדים ובלוגי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה