שיווק ופרסום

קמהדע מודיעה על מינויו של חיימי אורלב לסמנכ”ל כספים

חילופים בתפקיד סמנכ"ל הכספים של החברה: גיל עפרון יפרוש מתפקידו בסוף השנה, ואורלב ייכנס לתפקיד סמנכ"ל הכספים במקומו מה-1 בינואר 2018

מערכת ספונסר 18/09/2017 14:18

א+א-

 קמהדע מודיעה היום כי גיל עפרון, משנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים הודיע לחברה כי יפרוש בסוף השנה. עפרון שימש כסמנכ"ל הכספים של קמהדע מספטמבר 2011 ומונה גם לתפקיד המשנה למנכ"ל ביולי 2015. חיימי אורלב, בכיר בניהול כספים בתעשיית מדעי החיים,ימונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים החל ב-1 בינואר, 2018.

 

לאורלב ניסיון של כ-20 שנים במספר תפקידים בכירים בתחום הפיננסי, מתוכן כ- 12 שנים בתעשיית מדעי החיים. לאחרונה שימש כסמנכ"ל כספים ואדמינסטרציה בחברת ביובלאסט פארמה (NASDAQ: ORPN), חברת ביוטכנולוגיה המפתחת תרופות יתום ונמצאת בשלבים קליניים. קודם לכן, משנת 2010, מר אורלב שימש כסמנכ"ל כספים ואדמינסטרציה בחברת כיאזמה (NASDAQ: CHMA), חברת ביופארמה הנמצאת בשלבים קליניים, אשר מתמקדת בטיפול במחלות כרוניות נדירות ומסובכות. במסגרת תפקידו זה סייע להוביל את הנפקת החברה בשנת 2015 בבורסת נאסד"ק תוך גיוס של יותר מ- 100 מיליון דולר, וכן השתתף בניהול המשא ומתן וחתימת הסכם הרישיון של מוצר החברה המוביל עם חברת F. Hoffmann-La Roche.

 

לפני כן, שימש אורלב כסמנכ"ל כספים באורמד פארמסוטיקלס (NASDAQ: ORMP), אשר פיתחה טכנולוגיה חדשנית להסבת טיפולים הניתנים בהזרקה לטיפולים אורליים. במסגרת תפקידו זה הוביל מספר גיוסים בשוק ההון.

 

"לגיל היה תפקיד מרכזי בקידום קמהדע למעמדה כחברת ביופארמה בינלאומית מובילה", אמר עמיר לונדון, מנכ"ל קמהדע. "מעמדת הניהול הבכירה שלו בחברה הוא הוביל נושאים רבים בארגון, לרבות פיתוח האסטרטגיה של החברה, ניהול תהליכים מרכזיים ותמיכה ביוזמות עסקיות חשובות, כולל הרחבת ההסכם שלנו עם Baxalta (היום Shire), הובלת קמהדע בהליך ההנפקה בנאסד"ק ב- 2013 וכן בגיוס ההון הנוסף שעשינו לאחרונה. אנו מאחלים לגיל הצלחה רבה בדרכו החדשה".

 

"אחרי 6 שנים בקמהדע, במהלכן היה לי תפקיד מרכזי בהנהלת החברה, אני מאמין שזה הזמן עבורי להמשיך להזדמנויות ניהול בכירות חדשות", אמר מר עפרון. "אני גאה בכל מה שהשגנו במהלך שנותיי בקמהדע, כולל צמיחה בהכנסות מ- 34 מיליון דולר ב- 2010 להכנסות צפויות של 100 מיליון דולר והשגת רווחיות ב- 2017, וכן שיפור משמעותי באיתנותה הפיננסית של החברה. ברצוני להודות לדוד צור מייסד-שותף ומנכ"ל החברה הקודם, לעמיר לונדון מנכ"ל קמהדע, לשאר חברי ההנהלה, לחברי הדירקטוריון ולבעלי המניות על הזכות שניתנה לי לקחת חלק בפעילותה של קמהדע ב-6 השנים האחרונות. אני מאחל לחברה הצלחה גדולה ומצפה לעבודה עם הצוות בקמהדע ועם חיימי עד סוף השנה על מנת להבטיח מעבר חלק של התפקיד".

 

"אני שמח לקבל בברכה את חיימי לצוות ההנהלה של קמהדע", הוסיף מר לונדון. "ניסיונו העשיר בניהול כספים יהיה לערך רב עבור קמהדע בהמשך הצמיחה העסקית שלנו. אני מצפה לעבוד עם חיימי ולמנף את הניסיון העשיר שלו בתעשיית מדעי החיים".

 

"אני שמח על הצטרפותי לקמהדע בתקופה חשובה בהתפתחות החברה", אמר מר אורלב. "הכנסות ה- GLASSIA® ממשיכות לצמוח באופן משמעותי, האישור שהתקבל לאחרונה מה- FDA לחיסון החברה לכלבת וצבר המוצרים החדשני של החברה הנמצא בשלבי פיתוח קליני, ממצבים היטב את קמהדע לקראת המשך הצלחתה. אני מצפה לנצל את הידע והניסיון שלי בשוק מדעי החיים על מנת לעזור לחברה להשיג את שלב הצמיחה הבא שלה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה