מנכ”ל אקספריס ישראל מקבוצת מנפאואר פורש לאחר עשור בתפקיד

ארז בנוביץ’ החליט לסיים את תפקידו לאחר 10 שנים בהן ניהל את הסניף הישראלי של החברה הגלובלית; יחליפו דרור ליטבק, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות האסטרטגיים של אקספריס

מערכת ספונסר 14/09/2017 11:45

א+א-

מנכ"ל Experis ישראל, ארז בנוביץ’, החליט לסיים את תפקידו בחברה לאחר 10 שנים בהן ניהל את הסניף הישראלי של החברה הגלובלית והוביל מספר תהליכי רכישה ומיזוג חשובים בתחומי פיתוח התוכנה, BI וסייבר.

 

דרור ליטבק (38), שיחליפו בתפקיד, הגיע לקבוצת MANPOWER בשנת 2005. עם השנים התקדם ובין תפקידיו הנוספים בקבוצת כיהן גם כמנהל הפיתוח העסקי וסמנכ"ל פיתוח עסקי של ,Manpower Group Solutions חבר הנהלה בקבוצת Manpower ובתפקידו הנוכחי, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות האסטרטגיים של Experis.

 

ליטבק הינו בעל B.A במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, MBA בהצטיינות מהמרכז האקדמי פרס ובוגר תוכנית לימודי מנהלי מערכות מידע CIO של הטכניון.

 

אמנון רדר, יו"ר קבוצת Manpower: "ארז קיבל את Experis לפני 10 שנים כחברת טכנולוגיה והשמת עובדים צעירה והצעיד אותה למחוזות חדשים והישגים עסקיים של צמיחה שנה אחר שנה בשוק ה- IT וההייטק הישראלי. אנו מודים לו על תרומתו האדירה לחברה ומאחלים המון בהצלחה למחליפו, דרור ליטבק".

 

ארז בנוביץ’, מנכ"ל Experis היוצא: "ב Experis הצלחנו לשלב צמיחה עסקית רציפה על ידי מימוש אסטרטגיה של יצירת התמחויות בעולם ה IT והבניית מודלים עיסקיים חדשניים שיצרו בידול משמעותי לטובת הלקוחות . אני גאה על העובדה שיצרנו בהנהלת החברה תרבות ארגונית ייחודית של מחוייבות, מקצוענות וחדשנות עבור בסיס הלקוחות הגדול שלנו שרואה בנו שותף אמיתי".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה