שיווק ופרסום

סלקום: נדב אמסלם מונה לסמנכ”ל לקוחות עסקיים

אמסלם, שמנהל מזה 3 שנים את מחלקת הלקוחות האסטרטגיים באגף הלקוחות העסקיים של החברה, יחליף בתפקיד את קרן שתוי שמונתה למנכ"ל קבוצת הולמס פלייס

מערכת ספונסר 20/07/2017 10:46

א+א-

מנכ"ל סלקום ניר שטרן מודיע כי דירקטוריון החברה אישר את מינויו של נדב אמסלם לתפקיד סמנכ"ל האגף ללקוחות עסקיים, לאחר שקיבל את בקשתה של קרן שתוי סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים, לסיים את תפקידה עם מינויה לתפקיד מנכ"ל קבוצת הולמס פלייס.

 

נדב אמסלם הצטרף לסלקום בשנת 2006 ובשלוש השנים האחרונות הוא מנהל בהצלחה רבה את מחלקת הלקוחות האסטרטגיים (CORP) באגף הלקוחות העסקיים. במסגרת תפקידו, היה אחראי בין היתר למיזוג בפועל של החטיבות העסקיות של נטוויז’ן וסלקום במחלקת הלקוחות האסטרטגיים, תוך הטמעה מלאה של תהליכי העבודה, תהליכי השירות והארגון מחדש של פורטפוליו המוצרים של המחלקה המאוחדת.

 

שטרן אמר כי "נסיונו הרב של נדב בניהול עולמות המכירה והשירות ללקוחות עסקיים גדולים ואסטרטגיים, יחזקו את מעמדנו כקבוצת תקשורת מובילה ויאפשרו לנו להמשיך ולהציע את פתרונות התקשורת הטובים ביותר ללקוח העסקי, תוך הקפדה על רמת שירות איכותית ומקצועית, מצוינות תפעולית והגברת הכנסות. אני מאחל לנדב הצלחה רבה בתפקידו. קרן שתוי הובילה בהצלחה גדולה את אגף הלקוחות העסקיים מאז המיזוג עם נטוויז’ן והפכה אותו מאגף המתמחה בעולמות הסלולר לאגף המשרת את כלל הלקוחות העסקיים ומעניק להם שירות איכותי, מכירה ותמיכה למגוון עצום של מוצרי תקשורת סלולרית וקווית".

 

ניר שטרן ודירקטוריון החברה הודו לקרן שתוי ואיחלו לה הצלחה אישית ומקצועית בדרכה החדשה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה