שיווק ופרסום

אורמד מינתה סגן נשיא חדש לקראת ניסוי שלב 3 בגלולת האינסולין

החברה מינתה את ד"ר סיימון ברוס לתפקיד סגן נשיא לקשרי מערכות הבריאות, במסגרת ההכנות לתחילת הניסוי בגלולת האינסולין ORMD-0801

מערכת ספונסר 19/07/2017 11:34

א+א-

אורמד פארמסוטיקלס מודיעה כי מינתה את ד"ר סיימון ברוס לתפקיד סגן נשיא לקשרי מערכות הבריאות. נדב קדרון, מנכ"ל אורמד: "אנו שמחים מאוד על הצטרפותו של ד"ר ברוס למועצת המנהלים שלנו, בתקופה משמעותית זו, בה אנו מתכוננים לתחילת ניסוי Phase III בגלולת האינסולין ORMD-0801. ד"ר ברוס יוביל את תוכניות הפיתוח הקליני שלנו, תוך מיקוד בהובלת אישור גלולת האינסולין שלנו במסלול הרגולטורי ומיסחורה".

 

ד"ר סיימון ברוס הוא מומחה ברפואה פנימית עם התמחות באנדוקרינולוגיה במכון הבריאות הלאומי בארה"ב (NIH - National Institutes of Health), אשר עסק במחקר קליני. ב-17 השנים האחרונות החזיק בתפקידים בכירים בחברות פארמה גדולות כמו גם בחברות ביוטק קטנות ובינוניות. לד"ר ברוס ניסיון נרחב בכל שלבי הפיתוח הקליני והוא היה אחראי להתוויית אסטרטגיית פיתוח קלינית ומימושה משלבי פיתוח ראשוניים pre-IND, לניסויים בבני אדם וניסויי היתכנות, Phase I/II וכן תכנון, מימוש והגשה של ניסויי Phase III. בין השאר הוביל ד"ר ברוס ניסויים קליניים במספר רב של מולקולות בתחומים מטאבוליים ובסוכרת. בתפקידו האחרון כיהן כמדען ראשי ב- Adocia inc. העוסקת באינסולין אולטרה-מהיר עם חברת איליי-לילי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה