שיווק ופרסום

סטיבן בינדר מצטרף למנקיינד כמנהל כספים ראשי

לבינדר למעלה מ-25 שנות ניסיון בתעשייה הרפואית. בתפקידו האחרון שימש סגן נשיא ומנהל כספים ראשי ב-Stryker Corporation, חברת טכנולוגיות רפואיות גלובלית מובילה

מערכת ספונסר 18/07/2017 09:18

א+א-

חברת מנקיינד מודיעה שסטיבן בינדר הצטרף לחברה כמנהל הכספים הראשי שלה עם מלוא האחריות לניהול הכספים, החשבונאות וארגון קשרי הלקוחות של מנקיינד על בסיס גלובלי, בתוקף מיידי. בינדר יהיה כפוף ישירות למייקל קסטניה, ד"ר לרוקחות, מנהל העסקים הראשי, ויהיה חבר בהנהלה הבכירה של החברה.

 

בינדר מצטרף למנקיינד עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתעשייה הרפואית. בתפקידו האחרון עבד ארבע שנים ב-Stryker Corporation, חברת טכנולוגיות רפואיות גלובלית מובילה, ושימש סגן נשיא ומנהל כספים ראשי של הקבוצה הבינ"ל של Stryker שבסיסה בסינגפור. לפני Stryker בינדר מילא סדרה של תפקידי ניהול בכירים ב-Bristol-Myers Squibb Company, חברת ביו-פארמה גלובלית חדשנית.

 

ארבעת התפקידים האחרונים שלו ב-BMS היו תפקידי סגן נשיא לפיננסיים ביחידות תפעוליות ג"ג שונות: ארצות הברית (2012-2013), אירופה (2008-2011), אסיה פסיפיק (2005-2007) ויפן (2003-2005). לפני הניסיון הבינ"ל שלו, בינדר מילא שלושה תפקידי ניהול בכירים ב-Oncology Therapeutics Network, חברת בת עצמאית אמריקנית של BMS: סגן נשיא לפיתוח אסטרטגי (2001-2003), סגן נשיא לפעילויות לקוחות (2000-2001) ומנהל כספים ראשי (1997-2000).

 

לפני OTN, בינדר התקדם בשלושה תפקידי פיננסים וחשבונאות בקבוצת התרופות הכלל עולמית של BMS אחרי שהצטרף לחברה ב-1992. לפני BMS היא עבד בדלויט אנד טוש בסדרה של תפקידי ביקורת עם אחריות הולכת וגדלה במשך שמונה שנים החל מ-1984. מר בינדר קיבל תואר ראשון בחשבונאות ומינהל עסקים מקולג’ מולנברג והוא רואה חשבון מוסמך.

 

"אנחנו מאוד נרגשים שסטיב מצטרף למנקיינד ולהנהלה הבכיר שלנו. הניסיון העמוק שלו בפיננסים והחריפות המסחרית שנרכשה במגוון של תפקידי ניהול בכירים בחברות רפואיות רב לאומיות יהוו יתרון תחרותי ברור עבורנו", אמר ד"ר קסטניה, מנהל העסקים הראשי של מנקיינד. "סטיב מצטרף למנקיינד בתקופה מלהיבה כשאנו מתפתחים לחברת ביו פארמה ברמה עולמית".

 

ד"ר קסטניה המשיך: ברצוני להודות לרוז אלינאיה על ניהולה כמנהלת כספים ראשית בפועל לפני הצטרפותו של סטיב. רוז תעבור עכשיו לניהול קשרי המשקיעים של מנקיינד, יכולת חשובה מאוד עבורנו בעתיד, ותהיה כפופה ישירות לסטיב".

 

בינדר אמר: מנקיינד ממוצבת היטב לצמיחה עתידית ולא הייתי יכול להיות נרגש יותר מהיותי חלק מהקבוצה הזאת. אני מאמין ש-Afrezza היא מוצר חדשני עם פוטנציאל גדול לשפר את איכות החיים של חולי סוכרת".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה