שיווק ופרסום

Eloan מבית מיטב דש משיקה הלוואה ”ללא אותיות קטנות”

החברה מציעה "הלוואה ללא הפתעה" שבו מוצג סכום ההחזר החודשי והמדויק שלווה אמור להחזיר הלוואה: 324 ש"ח לחודש לכל 10,000 ש"ח במשך 36 חודשים

מערכת ספונסר 16/07/2017 10:47

א+א- 1

חברת Eloan, מבית מיטב דש, מראשונות תחום ההלוואות החברתיות (P2P) בישראל, יוצאת היום בקמפיין שקורא לחברות האשראי והבנקים לשים סוף לחוסר והשקיפות בעולם האשראי. לדברי עופר כרמל, מנכ"ל Eloan: "שוק ההלוואות לצרכנים הפרטיים סובל שנים רבות מהיעדר שקיפות ומחיר ההלוואה והחזר תשלומים מוסתרים בסבך "האותיות קטנות", דבר בעל השפעה גדולה על הכיס של הלקוח ויכולתו לעמוד בהחזר ההלוואה."

 

בקמפיין החדש, שיעלה בשבוע הקרוב, מציעה Eloan לצרכנים "הלוואה ללא הפתעה" שבו היא מציגה בגלוי את מה שכולם מנסים להסתיר - סכום ההחזר החודשי והמדויק שלווה אמור להחזיר הלוואה, כך "324 ₪ לחודש, לכל 10,000 ₪ למשך 36 חודשים". עופר כרמל, מנכ"ל Eloan, הוסיף ואמר: "הגיעה העת לדרוש, באופן ברור מהבנקים וספקי האשראי הצרכני הנוספים, להגביר את השקיפות ולשנות את המדיניות המשובשת הנהוגה על ידם עד כה לגבי המידע, או היעדר המידע, שהם "מספקים" ללקוח."

 

זרוע האשראי של מיטב דש ובכלל זה חברת Eloan פועלת למען יצירת אלטרנטיבה בעולמות האשראי החוץ בנקאי. בית ההשקעות רואה חשיבות גדולה בפיתוח אשראי אחראי, הוגן וזמין לציבור ושם את הדגש על שקיפות ויצירת תחרות אמיתית בשוק האשראי. החלת רגולציה הכרחית וחכמה במתן שירותי אשראי היא אינטרס של כל גוף המספק אשראי ועולה בקנה אחד עם פיתוח מכשירים פיננסיים נגישים לציבור.

 

לדברי כרמל, Eloan מתייצבת היום לצידם של הצרכנים בדרישה חד משמעית שאותם גופים ינהגו בהגינות ויפרסמו את הנתון הכרחי שיסייע לאותם צרכנים, לבחור את המסלול והחברה הטובה ביותר עבורם, ללא כוכביות וללא התחכמויות שעולות לציבור ביוקר. חוסר השקיפות פוגע פגיעה חמורה בניסיונות לקיים תחרות הוגנת כנגד הריכוזיות בתחום האשראי שתספק לצרכני האשראי קצת מרווח נשימה.

 

כרמל הוסיף ואמר: "האותיות קטנות הן המגפה של העולם הצרכני. במציאות של היום הן הופכות ליותר ויותר קטנות עד שהלקוח חושב שהן כלל לא קיימות. רק בעת משבר הצרכן נחשף לאותיות הקטנות ולעיתים מאשים את עצמו שלא בדק את תנאי ההלוואה עם זכוכית מגדלת מראש. Eloan לוקחת על עצמה החל מהיום להיאבק בתופעה הזו ובכך לסייע לצרכן לבחור את ההלוואה הנכונה ביותר עבורו."

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מי יודע כמה מקבל המלווה??

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    חגיתת 16/07/2017 11:25