שיווק ופרסום

פלאפון משיקה חבילה עם גלישה חופשית בחו”ל באפליקציות הפופולריות

"החבילה המושלמת לחו"ל" כוללת גלישה חופשית בחו"ל באפליקציות כמו פייסבוק, אינסטגרם ו-וואטסאפ, נפח גלישה נוסף של 5GB, כ-250 דקות שיחה ו-250 הודעות sms ב-299 ש"ח

מערכת ספונסר 02/07/2017 12:55

א+א- 1

הנהירה של הישראלי לחופשת הקיץ בחו"ל מתחילה היום כשעל פי נתוני רשות שדות התעופה כ- 43 אלף ישראלים יצאו היום מישראל מטרמינל 3 ומטרמינל 1. ע"פ סקר גלישה שקיימה לאחרונה חברת פלאפון, כש- 54% ציינו כי הם עושים שימוש בתדירות גבוהה ומעלה באפליקציית הוואטסאפ ו- 44% ציינו כי עושים שימוש בתדירות גבוהה ומעלה מפייסבוק.

 

לרגל תחילתה של עונת הנסיעות, משיקה היום פלאפון עבור לקוחותיה את ה"חבילה המושלמת", שזכתה לפופולריות רבה בקרב לקוחותיה בארץ, גם לטסים לחו"ל.

 

"החבילה המושלמת לחו"ל" כוללת גלישה חופשית בחו"ל באפליקציות הפופולאריות ביותר: פייסבוק, וויז, אינסטגרם, וואטסאפ וסנאפצ’ט, ובנוסף- נפח גלישה של GB5 לכל שאר צרכי הגלישה, 250 דקות שיחה ו-250 הודעות sms ב- 299 ₪. החבילה בתוקף ל-14 ימים ופעילה ביותר מ-120 מדינות ברחבי העולם. למצטרפים לחבילה המושלמת לחו"ל דרך אתר החברה תוענק הנחה בסך 10 ₪.

 

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של פלאפון: "היקף הגלישה של הישראלים בחו"ל מכפיל את עצמו מדי שנה. על פי הנתונים שבידי פלאפון, דפוס השימוש שלנו בסמארטפון בחו"ל דומה מאוד לדפוס השימוש בארץ. ה"חבילה המושלמת" מאפשרת גלישה באינטרנט בחו"ל בראש שקט בדיוק כמו בארץ, ברשת הבטוחה והמהירה בישראל".

 

פלאפון ממשיכה להציע ללקוחות כל החברות את כרטיס ה"גלובל סים" שמאפשר לגלוש ולשוחח בחו"ל החל מ-99 ₪ בכ- 120 מדינות בדומה לסים מקומי. הכרטיס כולל גלישה בנפח G1 ואפשרות להוסיף בנק דקות של 50 דקות או 100 דקות לשיחות בחו"ל, לבחירת הלקוח. המזמינים באתר החברה נהנים מ- 10 דקות שיחה חינם, נוסף על נפח הגלישה הניתן בכרטיס.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    יקר בלוף סים בחול כ 10 יורו 6גיגה

    ביוון למשל ב10 יורו יכולים לגלוש חופשי 6 ג'יגה ושיחת מקומיות...... ושיחות לארץ בכל מקום אפשר להתחבר wi fi. מעניין שעדיין לא טיפלו במחירי החברות בארץ שמנצלים הצרכנים.. לא מומלץ לקנות מהם שיורידו מחיר לחצי לפחות.....ואז נשקול
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    haimS 02/07/2017 14:14