שיווק ופרסום

טמפו נכנסת לראשונה למשקאות החמים ומשיקה בישראל את קפה קימבו

קימבו, מותג הקפה השני בגודלו באיטליה, היא חברה משפחתית שהוקמה על ידי 3 אחים והתרחבה ליותר מ-70 מדינות ברחבי העולם

מערכת ספונסר 14/06/2017 11:04

א+א-

חברת המשקאות טמפו מתרחבת לראשונה לתחום המשקאות החמים ומשיקה בישראל את קפה קימבו – מותג הקפה השני בגודלו באיטליה.

 

מקורו של קפה Kimbo בנאפולי שבדרום איטליה, אזור הידוע בקלייתו האיכותית והמסורתית ובטעמי קפה עזים ומאוזנים. החברה המשפחתית הוקמה על ידי שלושה אחים והתרחבה לכל איטליה וממנה ליותר מ-70 מדינות ברחבי העולם.

 

בשלב ראשון יימכרו בארץ מארזים של עשר קפסולות בדרגות חוזק שונות, אטומות לכניסת חמצן לשמירה על הטריות ותואמות למכונות נספרסו וכן שקיות עם פולי קפה המתאימים למכנות אוטומטיות או ידניות.

 

סדרת הקפסולות כוללת: אינטנסו – תערובת קפה בדרגת חוזק 12 המופקת בקלייה ארוכה וכהה על פי מיטב המסורת הנפוליטנית. בעלת גוף מלא וטעמים של שוקולד מריר. נאפולי – תערובת קפה בדרגת חוזק 10 המורכבת מזני ערביקה ורובוסטה באיכות גבוהה. בעלת איזון עדין, גוף מלא עם מתיקות עדינה ורמיזות של ריחות פריחה ומאפה טרי. ארמוניה – תערובת קפה בדרגת חוזק 9 המכילה 100% ערביקה בעלת ניחוח של פריחה רעננה מאוזנת בטעמיה ובניחוחות של לחם קלוי.

 

תערובות הפולים של קפה Kimbo נארזים בשקים של 1 ק"ג, ביניהן: Kimbo פרסטיג’ – המכיל 80% פולי ערביקה ו- 20% פולי רובוסטה שעוברים קלייה בינונית ומתאפיין בטעמים עדינים, מתיקות קלה וניחוחות של שוקולד ואגוזים. Kimbo אקסטרה קרים – המכיל 50% פולי ערביקה ו- 50% פולי רובוסטה שעוברים קלייה קלה-בינונית ומספקים שילוב בין מתיקות לחמיצות, גוף מלא, קרמה עמידה וניחוח של שוקולד מריר.

 

קפה קימבו כשר פרווה באישור הרבנות הראשית לישראל. ניתן להשיג בחנויות הקפה והיין ברחבי הארץ.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה