שיווק ופרסום

תרוליף של אליום מינתה לדירקטור את נשיא חטיבת הקרדיולוגיה בבוסטון סיינטיפיק לשעבר

מייק ברמן, מהבכירים בשוק הציוד הרפואי העולמי, מונה לדירקטוריון חברת הבת המפתחת מסתם לבבי מיטרלי, שוק שנאמד בכ-7 מיליארד דולר בשנה

מערכת ספונסר 08/06/2017 10:54

א+א- 2

 אליום מדיקל מודיעה על הצטרפותו של מייק ברמן – מהבכירים בשוק הציוד הרפואי העולמי, לדירקטוריון חברת הבת תרוליף מדיקל בע"מ (TruLeaf Medical), חברה בת בבעלות מלאה המפתחת מסתם לבבי מיטרלי (Mitral Valve) ייחודי הנועד להשתלה בשיטה זעיר פולשנית חדשנית במטופלים הסובלים מאי-ספיקת המסתם. היקף שוק המסתמים המיטרליים נאמד בכ-7 מיליארדי דולר בשנה.

 

ברמן כיהן כנשיא Boston Scientific Cardiology division וכחבר ב-Executive Committee של חברת Boston Scientific. ברמן הינו יזם סידרתי עם ניסיון עשיר בעסקאות מיזוג ורכישה (M&A) בהיקף של מאות מיליוני דולרים בתחום הציוד הרפואי, המשקיע בקבוצת חברות נבחרות בעלות פוטנציאל צמיחה גבוה הפונות לשווקי ענק בהם קיים צורך שאין לו מענה. כמו כן, מכהן ברמן בדירקטוריונים של חברות מבטיחות בתחום הציוד הרפואי כגון: Mazor Robotics, PulmOne, Rebiotix ו-PharmaCentra. ברמן הוא בעל תואר ראשון ב- Industrial and Labor Relations, ותואר MBA מאוניברסיטת Cornell.

 

"אני שמח להצטרף לדירקטוריון תרוליף מדיקל", ציין מייק ברמן, והוסיף: "אני מלא הערכה ליכולות של צוות החברה, לו ניסיון מוכח בהבאת מוצרים חדשניים בתחום של מסתמים זעיר פולשניים לשוק. לחברה טכנולוגיה פורצת דרך וקניין רוחני מבוסס בגישה ייחודית לטיפול באחת הבעיות המאתגרות ביותר בעולם הציוד הרפואי – החלפת מסתם מיטרלי בצורה בלתי פולשנית. שוק זה הינו שוק ענק של מיליארדי דולרים כאשר נכון להיום אין כל פתרון זעיר פולשני מאושר לשימוש. אני מאמין בפוטנציאל החברה להביא פתרון חדשני אפקטיבי בתחום זה לטובת החולים. בכוונתי לתרום מניסיוני ומכישוריי לקידום המטרות של תרוליף מדיקל, לרבות קידום תהליכים אסטרטגיים ופיננסים בחברה".

 

אסף אלפרוביץ, מנכ"ל אליום מדיקל: "אנו מברכים על הצטרפותו של מר ברמן לדירקטוריון חברת הבת המבטיחה שלנו תרוליף מדיקל, ומאמינים כי תרומתו תהיה בעלת ערך למימוש פוטנציאל החברה. מר ברמן יסייע לקדם את מהלכינו להעמיק ולהעשיר את דירקטוריון החברה וחברות הבנות שלנו. מייק מביא אתו ידע נרחב, ניסיון עשיר ויכולות אסטרטגיות מוכחות המהווים נכס יוצא דופן, ואנו בטוחים שיאיץ את מאמצינו לקדם את חברת הבת וימלא תפקיד מרכזי בהצלחתנו בשנים הקרובות."

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  ממש אבסורד שוב הודעה לא מזיז לה|3|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  mogi123 08/06/2017 13:03

 2. 2
  זה הביא קונים 50 נקוב

  הודעה טובה ל50 נקוב זה מראה את אמינות החברה בשוק
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אמונה1 08/06/2017 11:09