שיווק ופרסום

דל העניקה לטלדור תקשורת פרס הצטיינות בתחום פתרונות האחסון

טלדור תקשורת גלאסהאוס מקבוצת טלדור קיבלה את הפרס על הצטיינותה בתחום פתרונות ה- Cloud & Data Center Solutions

מערכת ספונסר 14/05/2017 10:55

א+א-

באירוע השותפים השנתי של Dell-EMC בישראל, שהתקיים בתחילת חודש מאי בתל אביב, העניקה הענקית פרסים לשמונה שותפים, שסיפקו במהלך השנה את היקף הפתרונות הרחב ביותר ללקוחות וחוללו צמיחה משמעותית לחברה.

 

בין הזוכים: טלדור תקשורת גלאסהאוס מקבוצת טלדור, אשר קיבלה את הפרס על הצטיינותה בתחום פתרונות ה- Cloud & Data Center Solutions. הפרס ניתן על שביצעה מספר פרויקטים מובילים מהדור החדש של מערכות האחסון והגיבוי מבית DELL-EMC, תשתיות ה- Data Center החדשות שיפרו באופן משמעותי את ביצועי המערכות וגרמו ליציבות, ניהול פשוט ואינטאוטיבי.

 

הפתרונות שילבו מערכות אחסון חדשות המבוססות טכנולוגיות All Flash Array מערכות אלו מעניקות ללקוחות את היכולת לקדם שירותים חדשים לארגון, מאפשרות גמישות טכנולוגית ואופטימיזציה של ביצועים ומשאבי IT לאפליקציות ארגוניות. בנוסף, המערכות מעניקות את היכולת לשפר תהליכים עסקיים באמצעות אוטומציה של תהליכים טכנולוגיים.

 

מנכ"ל טלדור, נתי אברהמי, בתגובה לזכייה: "זוהי זכות גדולה לקבל את ההכרה הזו מחברת DELL-EMC, שהיא היום אחת החברות המובילות בעולם בתחומה. טלדור וDELL-EMC- פועלות יחד כבר 10 שנים, ובתקופה זו הגענו להישגים לא מעטים. אנו מודים על שיתוף הפעולה ומקווים לעוד שנים ארוכות ופוריות יחד".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה