שיווק ופרסום

סמנכ”ל חטיבת מערכות המידע בפלאפון הודיע על פרישה

לאחר 17 שנים בחברה, מתוכן 14 שנים כמנהל חטיבה וסמנכ"ל, הודיע שמעון הרץ על פרישתו מניהול חטיבת מערכות המידע

מערכת ספונסר 09/05/2017 13:42

א+א-

לאחר 17 שנים בפלאפון, מתוכן 14 שנים כמנהל החטיבה וסמנכ"ל, הודיע שמעון הרץ על פרישתו מניהול חטיבת מערכות המידע בחברה. לפני כן כיהן בתפקידי ניהול שונים בתחום הדיגיטל בפרוייקטי ERP ו- OUTSOURCING גדולים וחדשניים בתפישתם.

 

בתקופת כהונתו של הרץ הוחלפו רוב המערכות המרכזיות בפלאפון למערכות מתקדמות: מערכת הבילינג, מערכת CRM, מערכת ניהול המוקדים ומערכות מידע עיסקי (BI). הרץ גם אחראי להחלפת כל תשתיות מערכות מידע לתשתיות מודרניות מבוססות ענן פרטי ומערכות פתוחות, והקמת אתר חליפי (DR) מתקדם לחברה.

 

הרץ יישם בחברה , לראשונה בישראל, שיטות ניהול חדשניות בתחום, הכוללות מערכות שליטה ובקרה לכל המערכות, ניהול פיתוח גמיש (agile) , ניהול קשרי לקוחות פנים (BRM) ועוד. הרץ הוא בוגר תואר ראשון ושני בהנדסת תעשייה וניהול בטכניון.

 

הרץ אמר היום כי "העבודה בפלאפון מאופיינת באווירה של חברות ושיתוף פעולה יחד עם מצוינות וחדשנות. בכל השנים שלי בחברה חתרתי לחדש ולשפר את המערכות על מנת להעניק שירות טוב יותר ללקוחות ולעובדי החברה. אני משאיר את החטיבה בידיים טובות, ובטוח שהיא תמשיך לממש את היכולות יוצאות הדופן של העובדים והמנהלים שבה".

 

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון: "שמעון הוביל את פיתוח המערכות המתקדמות ביותר בפלאפון, ולו חלק משמעותי ביכולתה של החברה להתאים את עצמה לשוק הסלולר התחרותי, ולשמור על דינמיות טכנולוגית.

 

"במהלך השנים הוא בנה חטיבת IT לתפארת, שהיא הלב הפועם של החברה ומהווה מרכיב קריטי בכל פעילות בחברה. שמעון יישם שיטות ניהול ועבודה מתקדמות ביותר, לצד ניהול רזה ויעיל ובניית שדרת ניהול מקצועית וחזקה. אנו מודים לו על ההשקעה האדירה, הניהול החכם והנכסים שיצר לפלאפון ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו.

 

"נמרוד בן טוב, עד עתה סמנכ"ל חטיבת ההנדסה בפלאפון, ינהל את חטיבת מערכות המידע במקביל לניהול חטיבת ההנדסה, ויכהן כסמנכ"ל טכנולוגיות של פלאפון (CTO).

 

"הפקדת האחריות הכוללת למערך הטכנולוגי בחברה בידי בן טוב הינה חלק מהראיה האסטרטגית של פלאפון את הטכנולוגיות החדשניות וההשקעה בפיתוח הרשת - כחוד החנית של פעילות החברה", סיכם גוראון.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה