שיווק ופרסום

מבצע חסר תקדים: מאות כרטיסי טיסה ללונדון ב-190 שקל

מועדון הצרכנות הוט מקדם את מיזם ’טסים וחוסכים’, פלטפורמת הזמנת כרטיסי הטיסה של המועדון, המעניקה הנחה ריאלית של 5% לכל אורך השנה לכרטיסים של טיסות סדירות

מערכת ספונסר 12/12/2016 12:05

א+א-

מועדון הצרכנות הוט, שמהווה את קבוצת הרכישה הגדולה ביותר בישראל עם יותר מ-250 אלף עמיתים (כ-150 אלף בתי אב), יוצא במהלך חסר תקדים, במסגרתו יימכרו כרטיסי טיסה הלוך ושוב לטיסות סדירות של בריטיש אירווייז ב-200 ₪ בלבד (כולל כל המיסים וההיטלים), ממחיר זה תינתן הנחה במעמד החיוב בסך 5%, כך שמחירו הסופי והמלא של הכרטיס יעמוד על 190 ₪ בלבד. זאת כחלק מקידום מיזם ’טסים וחוסכים’, פלטפורמת הזמנת כרטיסי הטיסה של המועדון, המעניקה הנחה ריאלית של 5% לכל אורך השנה לכרטיסים של טיסות סדירות של חברות התעופה הזרות המובילות שפועלות בישראל.

 

על מנת לרכוש את הכרטיסים המוזלים, יש לעקוב אחר פרסומי המבצע באפליקציית המועדון. מספר הכרטיסים הינו מוגבל ובכל הקצאה יוצעו 40 מושבים, על תקן ’כל הקודם הזוכה’. מחזור הכרטיסים הראשון הינו לתאריך יציאה ב31/1/2017 וחזרה ב7/2/2017 (התאריכים הינם קשיחים).

 

יורי מרק, מנכ"ל מועדון הוט, אמר היום: "מועדון הוט מהווה היום את קבוצת הרכישה הגדולה ביותר בישראל, עם יותר מ-250 אלף עמיתים, מה שמאפשר לנו להוזיל באופן משמעותי את יוקר המחייה בכל תחומי הצריכה. לפני כשנה השקנו את מיזם ’טסים וחוסכים’ שנותן פייט לחברת אל על ולמעשה מציע למאות אלפי ישראלים הנחה ריאלית של 5% על מחירי הכרטיסים של חברות התעופה הזרות המובילות, כולל על מיסי הנמל והדלק. כחלק מקידום המיזם אנו יוצאים כעת במבצע חסר תקדים בשיתוף בריטיש אירווייז ומציעים לעמיתים שלנו כרטיסים ללונדון במחיר מצחיק של 200 ₪ לכרטיס ואנו צפויים להציע מאות כרטיסים לאורך השנה הקרובה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה