אל על: גונן אוסישקין מונה לסמנכ”ל מסחר וקשרים תעופתיים

אוסישקין יחליף בתפקיד את שלי זהבי שפורש מהחברה לאחר 47 שנים החל מה-1 בינואר 2017

מערכת ספונסר 01/12/2016 12:54

א+א-

מנכ"ל אל על דוד מימון הודיע על מינויו של גונן אוסישקין לסמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים. אוסישקין יחליף בתפקיד את שלי זהבי שפורש מהחברה לאחר 47 שנים. המינוי ייכנס לתוקף ב- 1 בינואר 2017.

 

אוסישקין החל עבודתו באל על בשנת 2004, במסגרת תפקידיו הקודמים באל על שימש כקצין ראשון בצי ה- 747-400, לאחר מכן כיהן כ-10 שנים בתפקידים ניהוליים שונים, מתוכם 8 שנים בחטיבת מסחר וקשרים תעופתיים לרבות ראש אגף תכנון מסחרי, ראש אגף לו"ז ומערכות הפצה וראש אגף ניהול הכנסות. תפקידים אותם ביצע בהצלחה רבה.

 

החל משנת 2014 מכהן כממונה על האסטרטגיה, תכנון וארגון (תוא"ר) באל על. במסגרת תפקידו הוביל יחד עם גורמים נוספים בחברה, את תהליך המו"מ והחתימה על עסקת ההצטיידות הגדולה בתולדות החברה של מטוסי הדרימליינר ואת עסקת המנועים של חברת רולס רויס.

 

אוסישקין בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

 

דוד מימון, מנכ"ל אל על, אמר היום: "גונן מגיע מתוך החברה ומכיר אותה היטב ואני שמח למנות אותו לתפקיד סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים; גונן ביצע את כל תפקידיו באל על בהצלחה רבה ואני משוכנע כי יבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר. אני מאחל לגונן הצלחה בתפקידו ומשוכנע כי הניסיון הרב שהוא מביא עמו לתפקיד, יאפשר לו להתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים לפתחינו."

 

אוסישקין אמר היום: "אני מודה למנכ"ל דוד מימון על האמון שנתן בי במינוי לתפקיד המאתגר ומצפה לקחת חלק פעיל באתגרים העומדים בפנינו".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה