חדשות כלכלה

נתיבי ישראל מבצעת עבודות לשיפור כביש 99 בין קריית שמונה לכפר יובל בהשקעה של כ-2.5 מיליון שקלים

מטרת הפרויקט הינה שיפור התוואי שאופיין בסדקים ובורות שנוצרו עקב תנאי מזג האוויר ומפגעי הזמן

מערכת ספונסר 20/03/2016 17:01

א+א-

משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל במרחב צפון, משלימים בימים אלה פרויקט עבודות לשיפור כביש 99 בהשקעה כוללת של 2.5 מיליון שקלים. כביש זה משרת את תושבי קריית שמונה והיישובים לאורך תוואי הכביש ואת מאות אלפי המטיילים והנופשים העוברים בכביש בהגיעם לאזור צפון הגליל וצפון הגולן. הפרויקט כולל מקטע באורך של כ- 3 ק"מ מהיציאה הצפונית של קריית שמונה, בסמוך לאזור התעשייה הצפוני של העיר, על תוואי 99 ועד הכניסה לכפר יובל.

 

מטרת הפרויקט הינה שיפור התוואי שאופיין בסדקים ובורות שנוצרו עקב תנאי מזג האוויר ומפגעי הזמן.

 

במסגרת הפרויקט מתבצע קרצוף האספלט הקיים, ריבוד 2 שכבות חדשות של אספלט חדש ויישום יריעות בכביש למניעת סדקים באספלט. בנוסף, תתבצע צביעה חדשה של סימוני הכביש והתקנת מחזירי אור מסוג "עיני חתול", שפותחו במטרה להדגיש את סימוני הכביש הקונבנציונאליים בתנאי ראות קשים וכבישים חשוכים.

 

בתום השלמת העבודות, ייהנו משתמשי הדרך מכביש חדש המאופיין בבטיחות משופרת מבחינת מקדמי החיכוך, פחות רטיבות עקב גשמים או מים, שאינם נשארים על הכביש, מניעת החלקות, הבלטת נראות הצבע וכן מבחינת נוחות הנסיעה על כביש משופר.

 

מחברת נתיבי ישראל נמסר, כי ריבוד האספלט ניתן לביצוע ברמת איכות הגבוהה ביותר בטמפרטורת חוץ של מעל 10 מעלות בלבד, על כן, עבודות האספלט מתבצעות בשעות היום באישור משטרת ישראל, על מנת שיתבצעו ברמת הדיוק הגבוהה ביותר ויושלמו מהר ככל שניתן, לטובת משתמשי הדרך. השלמת העבודות צפויות להסתיים בחודש אפריל 2016, בהתאם לתנאי מזג האוויר.

 

חברת נתיבי ישראל מבקשת מהנהגים לנהוג במשנה זהירות עד סיום העבודות ולנהוג על-פי ההנחיות של פקחי התנועה המפעילים במקום הסדרי תנועה זמניים המוצבים בתוואי.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה