חדשות שוק ההון

טופ מערכות השלימה רכישת פעילות התוכנה של אורקל בישראל ב-1.5 מיליון דולר

רכשה את פעילות הנציגה בישראל סיסטמטיקס בכפוף לאישור היצרן, וכן את הזכות למכירת רישיונות תוכנה, שרותי תמיכה ותחזוקה ושירותים נלווים

מערכת ספונסר 28/10/2014 17:14

א+א-

בהמשך לדוחות המיידיים של חברת טופ מערכות מיום 11.6.2014 ומיום 28.8.2014, מעדכנת היום (ג’) החברה כי התמלאו כל התנאים הנדרשים והושלמה העסקה בינה לבין חברת סיסטמטיקס, במסגרתה רכשה החברה פעילות של נציגות של קו מוצרי תוכנה של חברת "אורקל" בישראל.

 

נזכיר כי באוגוסט האחרון דיווחה טופ כי דירקטוריון החברה אישר התקשרותה בעסקה לרכישת פעילותה של סיסטמטיקס, כבעלת נציגות בישראל של קו מוצרי תוכנה של "אורקל", חברת תוכנה בינלאומית, לרבות תוכנת Oracle Agile. בתמורה לרכישת הפעילות הנמכרת, תשלם החברה לחברה המוכרת סך של 1.5 מיליון דולר.

 

טופ תרכוש את פעילות החברה בכפוף לאישור היצרן, וכן את הזכות למכירת רישיונות תוכנה, שרותי תמיכה ותחזוקה ושירותים נלווים, כאשר הם נקיים מהתחייבויות כספיות בגין התקופה הקודמת למועד השלמת העסקה.

 

עוד תרכוש החברה, את ההסכמים הקיימים של החברה המוכרת עם לקוחות ומי שהיו לקוחות החברה המוכרת הנוגעים לנכסים הנמכרים וההזמנות הקיימות והפתוחות מלקוחות אלה; רשימת הזדמנויות עסקיות שבגינן בוצעו מאמצי מכירה שטרם הפכו להזמנות "PIPELINE"; אפשרות להתקשר, בכפוף לדין, עם כל עובדי החברה המוכרת ו/או נותני שירות בקשר עם הנכסים הנמכרים על פי בחירת הרוכשת; כל ההסכמים הקיימים עם ומול ספקים של החברה המוכרת, לרבות היצרן; עוד תרכוש החברה את המחשבים של כוח האדם המועבר וכן אתר אינטרנטי אשר הופעל על ידי החברה המוכרת, בקשר עם הפעילות הנרכשת, לרבות ה- domain של האתר האמור, וכן ציוד נלווה בקשר עם האתר וכן את הקניין הרוחני של החברה המוכרת.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה