חדשות שוק ההון

גולן פלסטיק מקימה חברה לייצור צינורות PEX בארגנטינה

חתמה על מזכר הבנות לא מחייב עם חברה מארגנטינה להקמת חברה משותפת שתשווק צינורות אלה בארגנטינה ובהמשך גם במדינות נוספות

מערכת ספונסר 09/07/2014 09:32

א+א-

גולן מוצרי פלסטיק מודיעה הבוקר כי חתמה על מזכר הבנות לא מחייב עם חברה מארגנטינה להקמת חברה משותפת (בחלקים שווים) בארגנטינה.

 

החברה המשותפת צפויה להקים בארגנטינה מפעל לייצור צינורות PEX בקטרים גדולים המתאימים למכרות ולתשתיות כגון נפט, גז וכו’ וכן תשווק צינורות אלה בארגנטינה ובהמשך גם במדינות נוספות. בנוסף, אמורה גולן לספק לחברה המשותפת רישיון לשימוש בידע הדרוש לייצור, הצינורות והשותף הארגנטינאי אמור לספק את כל המימון והאשראי, בעצמו או באמצעות צדדים שלישיים, וכן סיוע בשיווק.

 

ביצוע ההתקשרות כפוף בין השאר להשגת המימון ע"י השותף המקומי, לחתימה על הסכם מפורט מחייב בין צדדים ולאישורי הדירקטוריון של שני הגופים. יודגש, כי בשלב זה אין כל וודאות בדבר השלמת המהלך כמו גם בדבר חתימתו או אישורו של הסכם מפורט מחייב.

 

כמו כן, הודיעה גולן כי בידי החברה נתקבל העתק מהודעה לציבור אשר פורסמה בפינלנד מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד הרווחה והבריאות המקומיים, בה צוין, כי מאחר שבבניינים מסוימים בהם הורכבו צינורות מסוג PEX A, אשר משמשים בדרך כלל לצורכי חימום רצפות וסניטציה נתגלו ריחות וטעמי לוואי חריגים במים, הוחלט לבצע בדיקה לצינורות.

 

לאחר עריכת בדיקות כאמור הן בצינורות אשר יוצרו על ידי החברה והן בצינורות שיוצרו על ידי חברה מתחרה מובילה שלה, נמצא כי למרות שאכן התגלו חריגות של טעם וריח, לא נמצאה בעיה בריאותית. להערכת החברה, אין בהודעה זו כדי להשפיע באופן מהותי על היקף מכירת הצינורות המשווקים על ידה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה