חדשות שוק ההון

סלע קפיטל נדל”ן גייסה כ-126 מיליון שקל בהנפקת מניות

בעקבות הביקושים הגבוהים החליטה החברה להגדיל את סכום הגיוס לעומת התכנון המקורי שעמד על בין 80-100 מיליון שקלים בלבד

מערכת ספונסר 11/02/2014 09:48

א+א-

קרן הריט, סלע קפיטל, המשקיעה במקרקעין ובנדל"ן מניב השלימה בהצלחה גיוסם של 126 מיליון ש’’ח במניות. יודגש כי בעקבות הביקושים הגבוהים החליטה החברה להגדיל את סכום הגיוס לעומת התכנון המקורי שעמד על בין 80-100 מיליון שקלים בלבד.

 

החברה, המנוהלת על ידי שמואל סלבין, המכהן כיו"ר הקרן , אלי בן חמו, מנכ"ל חברת הניהול וגדי אליקם, מנכ"ל הקרן גייסה כאמור 126 במחיר של 5.84 שקל למניה ונהנתה מביקושים של כ- 126 מיליון שקלים.

 

את ההנפקה הוביל קונסורציום של חתמים, אשר כלל בין היתר את אקסלנס חיתום, איפקס הנפקות, פועלים אי.בי.אי. חיתום ולאומי פרטנרס.

 

ההצלחה מרשימה במיוחד לאור העבודה שסך הנפקות עד עתה מתחילת 2014 עמד על סכום פחות או יותר הזהה להנפקה הנוכחית של סלע. לראשונה מבין רוכשי המניות של החברה היה גם אנליסט.

 

לדברי יו"ר קרן הריט, שמואל סלבין: "הצלחת הגיוס היא הוכחה נוספת לאמון שרוכשים המשקיעים בקרן הריט סלע קפיטל. התמורה המיועדת תסייע לקידום תוכניות הפיתוח של סלע קפיטל, וכן לצורך הקטנת עלויות המימון שיתרמו להמשך גידול ברווח ויצירת ערך למשקיעים. החברה מאמינה שהכסף, שגויס מהציבור, ראוי שיושקע בזהירות ברכישת נכסי נדל"ן. בכל שנה מבצעת סלע קפיטל הנפקה הון אשר מאפשרת לה בתוספת גיוס חוב לרכוש נכסים חדשים שישיאו ערך למשקיעים. לאחרונה ביצעה החברה מספר עסקאות שהביאו להיקף נכסים של יותר ממיליארד שקל. הכסף מהנפקה מיועד להגדיל את פורטפוליו הנכסים של החברה".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה