ח”כ דוד רותם נבחר לכהונה שנייה ליו”ר ועדת חוקה

לאחר בחירתו אמר ח"כ דוד רותם, כי בכוונתו להקים וועדת משנה שתקדם את חקיקת חוק דיני ממונות (הקודקס האזרחי) עבודה שהחלה בכנסת הקודמת

מערכת ספונסר 17/04/2013 10:41

א+א-

בישיבתה הראשונה של ועדת החוקה, חוק ומשפט בכנסת ה – 19, נבחר היום ח"כ דוד רותם לכהן בתפקיד יו"ר הוועדה. רותם שכיהן בתפקיד זה גם בכנסת ה – 18, יהיה היו"ר הראשון של הוועדה שיכהן שתי כנסות בתפקיד יו"ר הוועדה.

 

ח"כ דוד רותם (64) תושב אפרת, בוגר בית הספר וישיבת חורב בירושלים ובוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים כיהן שנים רבות כעו"ד ושופט צבאי במילואים. רותם מכהן כח"כ מתחילת שנת 2007. רותם כיהן כסגן יו"ר הכנסת, והיה חבר בוועדות החוץ והביטחון, הוועדה לביקורת המדינה וועדת הכנסת וועדות נוספות. רותם כיהן בכנסת ה-18 כנציג הכנסת בועדה למינוי שופטים. ח"כ רותם יהיה היו"ר הראשון של הוועדה אשר יכהן בתפקיד שתי קדנציות, בכנסת ה-18 ובכנסת ה-19.

 

לאחר בחירתו היום בוועדה, אמר ח"כ דוד רותם, כי בכוונתו להקים וועדת משנה שתקדם את חקיקת חוק דיני ממונות (הקודקס האזרחי) עבודה שהחלה בכנסת הקודמת. רותם הוסיף ואמר, כי הוא מקווה שהוועדה תתגבר על חילוקי הדעות הקיימים בין הייעוץ המשפטי של הוועדה, לנציגי משרד המשפטים העוסקים בטיפול בחוק.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה