במבצע שערך משרד מס הכנסה בנצרת נגבו למעלה מ- 7.6 מיליון ₪

למבצע נבחרו עסקים מתכנית העבודה, עסקים לגביהם התקבל מידע בחשד לעבירות מס, עסקים בעלי נפח פעילות נרחב ועסקים בהם נמצאו ליקויים בשנה האחרונה

מערכת ספונסר 05/12/2012 09:20

א+א-

משרד מס הכנסה נצרת ערך לאחרונה מבצע ביקורות ניהול ספרים, במהלכו בוקרו 81 עסקים מענפי המסחר והשירותים ברחובות הראשיים של נצרת, סכנין, שפרעם, טמרה, כפר ריינה, כפר עראבה, בית זרזיר וכפר אעבלין.

 

למבצע נבחרו עסקים מתכנית העבודה, עסקים לגביהם התקבל מידע בחשד לעבירות מס, עסקים בעלי נפח פעילות נרחב ועסקים בהם נמצאו ליקויים בשנה האחרונה.

 

כאמור, ביום המבצע נבדקו 81 עסקים, ב- 9% מהעסקים נמצא כי לא נרשמו הכנסות. תיקו של גנן שלא רשם את הכנסות יום הביקורת בסך 550 ₪, הועבר להמשך טיפול בחקירות מס הכנסה חיפה והצפון. בעל חנות למוצרי חשמל לא רשם שני שיקים בסך 5,180 ₪. בחנות לחומרי בניין לא נרשמה קניית הביקורת הסמויה וכך גם בחנות לנעליים ובאטליז. במינימרקט נמצא כי לא מנהלים סרטי קופה וכך גם בחנות לציוד משרדי.

 

כמו-כן, במרוצת חודש נובמבר ערך משרד מס הכנסה נצרת מבצע חקירות נגד סרבני העברת ניכויים ומקדמות, במהלכו נחקרו 50 סרבנים והוסדרו חובותיהם בסך 1.65 מיליון ₪. כמו-כן נחקרו 30 סרבני הגשת דוחות והצהרת הון, מחציתם הסירו את המחדלים. ובפעילות של היחידה לאכיפת הגבייה נגד חייבי מס למשרד השומה נצרת, עוקלו 17 כלי רכב ונגבו למעלה מ- 6 מיליון ₪ מחייבים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה