תעוזה תחליף מניות ואגח רותלקס ב-14% ממניות ADT

ADT עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מכונות חיתוך ולהבים לחיתוך והפרדה של רכיבים עבור תעשיית הרכיבים האלקטרוניים. לחברה מפעלים במרכז תעשיות מדע חיפה וביקנעם , חברת בת בארה"ב ונציגות בסין.

מערכת ספונסר 02/05/2010 12:12

א+א-

קרן ההון סיכון תעוזה  חתמה על הסכם לפיו תחליף את המניות המוחזקות על ידה בחברת רותלקס, תמורת כ- 14% מהמניות של חברת ADT טכנולוגיות חיתוך מתקדמות. בהתאם להסכם תעביר החברה את כל המניות שהיא מחזיקה בחברת רותלקס ( 38.5% ) וכן הלוואות שנתנה לרותלקס תמורת מניות ADT המהוות כ- 14% מהון המניות של ADT והמוחזקות על ידי רמי גוטרמן , שהינו דירקטור בחברה ובעל מניות נוסף.


 כן תקבל החברה בתמורה חלק מאופציות שמחזיקים המעבירים בחברת ADT וזכויות לקבלת דמי ניהול. אבי קרבס, מנכ"ל חברת הניהול של תעוזה, מחזיק אף הוא כ- 16%מהון המניות של חברת ADT.

 

ADT עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מכונות חיתוך ולהבים לחיתוך והפרדה של רכיבים עבור תעשיית הרכיבים האלקטרוניים. ל- ADT מפעלים במרכז תעשיות מדע חיפה וביקנעם , חברת בת בארה"ב ונציגות בסין.

תעוזה הינה קרן הון סיכון המשקיעה בחברות עתירות ידע בתחומים שונים, כאשר עד היום השקיעה סכום כולל של כ- 42 מיליון דולר ב- 18 חברות. בשנת 2009 הרוויחה תעוזה סך של 4,042 אלפי דולר והונה העצמי ליום 31 בדצמבר 2009 הסתכם לסך של 34,596 אלפי דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה