המסחר בוול סטריט מתנהל במגמה מעורבת כאשר האיום של תקיפה ישראלית על אדמת איראן מרחף מעל השווקים. תשואות האג"ח הממשלתיות ל-10 שנים בארה"ב עולות לשיא של 5 חודשים בעוד קרן המטבע צופה צמיחה חזקה לכלכלה האמריקאית ב-2024.

תשואות האג"ח ל-10 שנים עולות ב-3.4 נק’ ל-4.661%.

15:00

וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר השני של השבוע בעליות שערים על רקע דוחות של ענקיות הפיננסים והביטוח שפורסמו במסחר המוקדם. נזכיר שאמש ננעל המסחר בירידות שערים חדות במדדים המובילים בעיקר על רקע המתיחות במזרח התיכון, הדאו ג’ונס איבד 0.6% והמדד הנאסד"ק הוביל את המגמה השלילית עם ירידה של 1.8%.

התשואות ל-10 ממשיכות מעלה גם היום ונמצאות מעל 4.64% שיא של כחצי שנה. על רקע העלייה באינפלציה בארה"ב שיצאה מעל ציפיות השוק שלושה חודשים ברציפות והרחיקו משמעותית את הורדת הריבית להן ציפה השוק.

באירופה ירידות שערים של כ-1% במדדי הדקס והקאק. באסיה אווירה שלילית וירידות חדות בבורסות, שנחאי ירדה 1.65%, יפן השילה כ-2%, וקוריאה ירדה 2.3%.

הנפט יורד קלות ונסחר סביב 85 דולר לחבית מסוג WTI. הביטקוין נסחר ביציבות סביב 63 אלף דולר.

מניות בכותרות

יוניטד הלת’ (UNH) לה המשקל הרב ביותר במדד הדאו ג’ינס פרסמה דוחות לפני המסחר עם רווח, הכנסות ותחזית שיצאו מעל השוק, מניות החברה מזנקות מעל 7% במסחר המוקדם.

מורגן סטנלי (MS) מתחזקת מעל 3% במסחר המוקדם לאחר דוחות שפורסמו לפני המסחר. בנק ההשקעות מציג חוזק בניהול העושר, ייעוץ ומסחר. הרווח למניה עמד על 2.02 דולר אל מול הכנסות של 15.14 מיליארד דולר.

בנק אוף אמריקה (BAC) נסחר ללא שינוי במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו את התחזיות.

ג’ונסון אנד ג’ונסון (JNJ) מציגה דוחות שעקפו את התחזיות בעיקר בזכות מכירות טובות של חטיבת המכשור הרפואי. המניה יורדת 0.5% במסחר המוקדם.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש