צבי לנדו, מנכ"ל סולאראדג'<br>קרדיט: סולאראדג'
צבי לנדו, מנכ"ל סולאראדג' קרדיט: סולאראדג'

חברת סולאראדג’ הישראלית שנסחרת בוול סטריט (סימול: SEDG), העוסקת בטכנולוגיות אנרגיה חכמה, הודיעה היום (ה’) כי כל פורטפוליו המוצרים שלה תואם את תקנת אבטחת מוצרים ותשתית טלקום (PSTI) של בריטניה, אשר צפויה להיכנס לתוקף ב-29 באפריל 2024.

בריטניה הנה המדינה הראשונה שמחייבת את כלל יצרני המוצרים בעלי חיבוריות לאינטרנט (כולל מערכות אנרגיה מתחדשת וסולאר), לעמוד בשורה של דרישות אבטחת סייבר שנועדו לספק הגנה טובה יותר לצרכנים מפני סיכוני סייבר. עבור יצרני טכנולוגיה סולארית, רגולציה זו כוללת עמידה בתקנות של חוזק הסיסמא, תקופת תמיכה ותיעוד טכני - עם דגש על ביטול פרקטיקות של סיסמאות חלשות שמהוות הסיבה המרכזית למתקפות כופר.

צבי לנדאו, מנכ"ל סולאראדג’, ציין: "כפי שהבטיחות הנה סטנדרט בתעשיית האנרגיה הסולארית, כך גם פתרונות אבטחת סייבר צריכים להפוך לנושא שלא מתפשרים עליו. תקנת אבטחת הסייבר החדשה של בריטניה הנה תקדים עולמי לתעשיית האנרגיה הסולארית ואבן דרך חקיקתית של אבטחת סייבר שתחייב את כלל היצרנים. כספקית טכנולוגיה מובילה, אנו מברכים על הצעד הזה ומאמינים שזו האחריות שלנו לעזור לקבוע את הסטנדרטים של התעשייה בנושא זה על ידי תכנון המוצרים שלנו כשנושא אבטחת הסייבר נמצא תמיד לנגד עינינו".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש