ג'נסן הואנג - מייסד ומנכ"ל Nvidia<br>קרדיט: אנבידיה
ג'נסן הואנג - מייסד ומנכ"ל nvidia קרדיט: אנבידיה

חברת בימר (Beamr) הישראלית שנסחרת בוול סטריט (סימול: BMR), המספקת פתרונות אופטימיזצייה לווידאו, הודיעה אתמול על השתתפותה בתערוכת NAB Show 2024 בלאס וגאס, נבאדה, המתוכננת ל-13-17 באפריל, שם החברה תציג את האפליקצייה שפיתחה לאופטימיזציית וידאו בזמן אמת.

הטכנולוגיה, שמטרתה לתת מענה לביקוש הגובר להזרמת וידאו באיכות גבוהה, תוצג לצד המערכת Holoscan של אנבידיה, פלטפורמה המיועדת לבניית יישומי מדיה בשידור חי.

מנייתה של בימר זינקה במעל 20% בוול סטריט, מה שמשקף לה שווי חברה של 113.3 מיליון דולר.

הצורך בהזרמת וידאו יעילה גובר ברקע לצמיחה המתמשכת בשידור אירועים חיים ויישומים בתעשיות שונות, כגון מחשוב קצה, IoT וטכנולוגיות אוטונומיות. למרות הרחבת רוחב הפס של 5G, ספקי האינטרנט מתמודדים עם אתגרים בתמיכה במהירויות ההעלאה הדרושות עבור וידאו בחדות גבוהה במיוחד (UHD או 4K). הטכנולוגיה של בי מר, שהוכחה כמקטינה את גדלי קבצי הווידאו באופן משמעותי ללא אובדן איכות, עשויה להציע פתרון למגבלות רוחב הפס הללו.

טכנולוגיית הסטרימינג האופטימלית תומכת באופן מלא ב-AV1, codec שפותח על ידי Alliance for Open Media (AOM), ומשלבת אותו עם האופטימיזצייה של בימר כדי למזער את השימוש ברוחב הפס תוך שמירה על איכות סטרימינג אופטימלית.

מנכ"לית החברה, שרון כרמל, הדגישה את הצורך הדחוף בפתרונות שיכולים לאפשר הזרמת וידאו ב-4K בקנה מידה מעל 5G, מה שעשוי לשפר את חוויות המשתמש ולהפחית עלויות לארגונים.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש