וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר במגמה שלילית במדדים המובילים על רקע אווירה שלילית השווקים והבנה שהריבית אינה צפויה לרדת כל כך מהר. סקר התעסוקה של ADP פורסם לפני המסחר ומראה על יצירה של 184 אלף משרות חדשות בחודש מרץ (מעל הצפי). נזכיר שסקר התעסוקה מקדים את דוח התעסוקה שצפוי להתפרסם ביום שישי כשעה לפני פתיחת המסחר.

התשואות ל- 10 עולות היום ל 4.4% בקירוב וממשיכות לשהות ברמה גבוהה, הסוחרים מחזקים את ההתבטאויות האחרונות מצד מספר חברי הבנק המרכזי על כך שמוקדם לקבל החלטות בנוגע לריבית שכן הם ממשיכים לחשש לעליה מחודשת באינפלציה. שוק התעסוקה החזק יחד עם העליה האחרונה במחירי הנפט לשיא של חצי שנה רגע לפני חופשות הקיץ מקשים מאוד על הורדת הריבית.

באירופה יום המסחר מתנהל ביציבות, הדקס עולה 0.2%, הקאק מתחזק ב- 0.1% והפוטסי הבריטי מאבד 0.3%. שווקי אסיה ננעלו במגמה שלילית במדדים המובילים, הונג קונג השילה 1.2%, יפן ירדה 1% והקוספי הוביל את המגמה השלילית עם ירידה של 1.7%.

הנפט ממשיך צפונה, עולה 1% למחיר של 86 דולר לחבית מסוג WTI. שוק הקריפטו איבד מומנטום בימים האחרונים, הביטקוין נסחר ביציבות סביב 65.8 אלף דולר.

מניות בכותרות

אינטל (INTC) מאבדת 5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה חשפה הפסד גדול מהצפי ובסך כ- 7 מיליארד דולר בעיקר בגלל חטיבת השבבים.

טסלה (TSLA) מאבדת מעל 1% במסחר המוקדם וממשיכה את המומנטום השלילי לאחר דוח מסירות חלש מהצפוי ברבעון הראשון. המניה איבדה אתמול כ- 5% היום מגיעות הורדת מחיר יעד מגוגנהיים ודויטשה בנק.

קאל מרין (CALM) יצרנית הביצים הגדולה בארה"ב פרסמה דוחות טובים והמשך עליה במחירי הביצים בארה"ב בשל שלל סיבות בהם תמותה של עופות ועונתיות. מניות החברה עולות 5% במסחר המוקדם.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש