וול סטריט צפויה לפתוח את הרבעון השני של השנה בעליות שערים קלות במדדים המובילים. רבעון יתחיל לאחר רבעון ראשון חלומי בו מדד הנאסד"ק הוסיף 9.1% ומדד ה- S&P 500 התקדם בעליה של 10.2%. נזכיר שביום שישי האחרון לא התקיים מסחר לרגל "יום שישי הטוב".

ביום שישי האחרון פורסם מדד האינפלציה החזויה המועדף על הפד, מדד המחירים לצריכה אישית ללא מזון ואנרגיה עלה ב- 2.8% בחודשים האחרון וב- 0.3% בחודש עבר, בהתאם לציפיות. הנתון מניח שהבנק המרכזי ישאר בדומה להצהרות שלו גם במאי ולא יוריד את הריבית בפגישה הקרובה. אגרות האוצר ל- 10 שנים מגיבות בעליה קלה בתשואות שמגלמות תשואה של 4.228%.

באירופה לא מתקיים מסחר היום לרגל הפסחא, באסיה מגמה מעורבת, הניקיי ירד 1.4% הקוספי נסחר ללא שינוי ושנחאי עלתה ב 1.2%.

בארה"ב אין עינוי הדין, יזם הקריפטו סאם בנקמן פריד, בעבר ממקימי בורסת הקריפטו FTX נידון ל- 25 בכלא לאחר הונאת ניירות ערך שהפילה את חברת האם "אלמדה ריסרץ’". בנקמן פריד חויב לשלם סכום של 11 מיליארד דולר שחולטו לטובת ממשלת ארה"ב. הביטקוין מאבד גובה בתחילת השבוע יורד 2% למחיר של 69.5 אלף דולר.

הנפט ממשיך להתבסס מעל 80 דולר לחבית, מחיר חבית מסוג WTI אמנם יורדת קלות אך נסחרת ברמה של 82.8 דולר לחבית. הזהב עולה לשיא חדש בתחילת השבוע מתחזק ב- 1.2% ל- 2,266 דולר לאונקיה.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש