קרדיט: depositphotos
קרדיט: depositphotos

המסחר בוול סטריט נפתח בטריטוריה האדומה כאשר עיני השוק נשואות לפרסום דוחות אנבידיה שיפורסמו לאחר נעילת המסחר. מדד דאו ג’ונס יורד ב-0.3%, הנאסד"ק בשיל 0.5% ומדד S&P 500 מאבד 0.26%. מאוחר יותר הערב יפורסם פרוטוקול ישיבתה האחרונה של ועדת השוק הפתוח של הבנק הפד.

תחזיות השוק לדוחות אנבידיה הן לצמיחה אגרסיבית ברווח ובהכנסות - לכתבה המלאה.

סולאראדג’ צונחת ב-13% אחרי הדוחות שפורסמו אמש לאחר הנעילה. החברה רשמה צניחה של 60% בהכנסות ב-2023 לעומת השנה שעברה ל-316 מיליון דולר, שהם ב-2% מתחת לצפי האנליסטים. החברה סיימה את הרבעון הרביעי עם הפסד של 162 מיליון דולר, וזאת בהשוואה לרווח של 21 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. אם לא די בכך, סולאראדג’ סיפקה תחזית נמוכה מצפי האנליסטים להכנסות בטווח שבין 175-215 מיליון דולר, בהשוואה לצפי אנליסטים של 374 מיליון דולר.

פאלו אלטו (PANW) צוללת ב-26% לאחר שהנמיכה תחזיות במעמד פרסום הדוחות שיצאו אתמול לאחר הנעילה.

חברת הפינטק הישראלית גלובל אי צונחת בכ-12% לאחר שסיפקה תחזית מאכזבת לרבעון הראשון. ההכנסות ברבעון הרביעי של השנה הסתכמו ב-185 מיליון דולר, צמיחה של 32.6%, אך בשורה התחתונה החברה רשמה הפסד נקי של 22.1 מיליון דולר ו-EBITDA של 35.2 מיליון דולר ברבעון הרביעי. את שנת 2023 כולה סיימה החברה עם צמיחה של 39.3% בהכנסות ל-570 מיליון דולר, וצמצמה את ההפסד ל-134 מיליון דולר.

חברת WIX הישראלית סיימה את השנה לראשונה עם רווח נקי (GAAP), וזאת שנתיים לפני היעד שהציבה. מבחינת Non-GAAP החברה רשמה רווח של 1.22 דולר למניה, מעל לצפי האנליסטים בשוק שציפו לרווח של 95 סנט למניה.

15:30

וול סטריט צפויה לפתוח את המסחר בירידות שערים במדדים המובילים על רקע רוויה מעליות השערים ובציפייה לדוחות אינבידיה מחלוצות תחום ה- AI שתפרסם את תוצאותיה לאחר נעילת המסחר.

עוד פרסומים עיקריים לאחר המסחר, סחנופסיס (SNPS), סאנקור אנרג’י (SU), אנסיס (ANSS), נוטריאן (NTR), ריביאן (RIVN) ועוד.

באירופה מגמה מעורבת, הדקס עולה 0.2%, הקאק עולה 0.1%, הפוטסי הבריטי משיל 0.75%. באסיה מגמה מעורבת שנחאי עלתה 0.97%, הונג קונג הוסיפה 1.57%. מנגד, הניקיי היפני ירד 0.26% והקוספי הקוריאני השיל 0.17%.

חבית נפט מסוג WTI יורדת קלות לרמה של 76.6 דולר.

מניות בכותרות

אינבידיה (NVDA) יורדת מעל 1% במסחר המוקדם לאחר שאיבדה אתמול כ- 4.3%. החברה תפרסם דוחות לאחר המסחר כשהציפיות של השוק גבוהות מאוד בשל העלאות התחזית מצד החברה ברבעונים האחרונים בשל הביקוש הרב לשבבים ל- AI.

אמזון (AMZN) עולה קלות לפני המסחר לאחר שאתמול נודע שהיא תכנס למדד הדאו ג’ונס במקום חברת וולגרינס בוטס אליאנס.

טלדוק (TDOC) יורדת מעל 20% במסחר המוקדם לאחר שהחברה פרסמה דוחות מאכזבים לרבעון האחרון של השנה. החברה מורידה את תחזית ההכנסות לרבעון ל- 630-645 מיליון דולר במקום 673 מיליון דולר.

פאלו אלטו (PANW) יורדת 23% לפני המסחר לאחר שפרסמה דוחות אמש לאחר הנעילה ובהן אכזבה עם תחזית הכנסות חלשה לרבעון הראשון בשל שינוי במודל העסקי של החברה.

סולראדג’ (SEDG) יורדת 20% במסחר המוקדם לאחר דוחות מעורבים לרבעון הרביעי של השנה. תחזית הכנסות חלשה לרבעון הראשון מאכזבת את השוק.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש