שבוע המסחר המקוצר בוול סטריט צפוי להיפתח היום (ד’) בירידות שערים של עד 0.4% במדדים המובילים. נזכיר שאתמול לא התקיים מסחר לרגל יום הנשיאים כשהמדדים נעלו את יום שישי בירידות שערים וקטעו רצף עולה בן 5 שבועות רצופים.

על רקע דיווחי השיא בעונת הדוחות, השבוע צפויים לפרסם לא מעט מחברות הקמעונאות בארה"ב כשכבר לפני המסחר וול מארט והום דיפו פרסמו את התוצאות לרבעון האחרון של 2023. מחר יהיה שיאו של השבוע עם הדוחות של ענקית השבבים אינבידיה שתפרסם לאחר נעילת המסחר.

דוחות מעניינים שיפורסמו לאחר נעילת המסחר, פאלו אלטו (PANW), ריאליטי אינקם (O), דימונד בק אנרג’י (FANG), אינט’ פלייבורס (IFF), סולר אדג’ הישראלית (SEDG) ועוד.

התשואות באגרות החוב של האוצר ממשיכות לשהות ברמות הגבוהות של השבועות האחרונים, התשואה ל- 10 שנים אומנם יורדות קלות אך עדיין נסחרות סביב 4.275%. התשואה לשנתיים עומדת על 4.6%.

באירופה מגמה מעורבת, הדקס מאבד 0.1%,ה קאק עולה 0.3%, הפוטסי הבריטי מוסיף 0.2%. באסיה מגמה מעורבת שנחאי שעלתה אתמול לאחר חופשת ראש השנה ממשיכה גם היום עם עליה מתונה יותר של 0.4%, הונג קונג הוסיפה 0.57%. מנגד, הניקיי היפני ירד 0.3% והקוספי הקוריאני השיל 0.85%.

חבית נפט מסוג WTI יורדת קלות לרמה של 78.7 דולר.

מניות בכותרות

מדטרוניק (MDT) עולה מעל 3.5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות שעקפו את התחזיות. החברה העלתה את תחזית ההכנסות ל- 2024.

הום דיפו (HD) מאבדת כ- 2% במסחר המוקדם לאחר הדוחות. החברה אכזבה בגידול בחנויות זהות שיצא מתחת לצפי השל השוק. בשורת ההכנסות והרווח החברה עקפה את התחזיות עם רווח של 2.82 דולר למניה והכנסות של 34.79 מיליארד דולר.

קפיטל וואן (COF) תרכוש את דיסקאבר (DFS) בעסקת מניות לפי שווי של 35.3 מיליארד דולר. בתגובה מזנקת מניית דיסקאבר בכ- 14.5% אחוז בעוד קפיטל וואן מאבדת כ- 3% במסחר המוקדם. החברה בן מנפיקות הגדולות ביותר בארה"ב של כרטיסי אשראי והן ירחיבו את היצע כרטיסי האשראי של קפיטל וואן ואת בסיס ההפקדות שלה.

וול מארט (WMT) מפרסמת דוחות חזקים לרבעון האחרון של השנה בהן עקפה הן את תחזיות הרווח וההכנסות. החברה מעלה את הדיבידנד ב-9 סנט ל- 0.83 דולר למניה. בנוסף הודיעה על רכישת יצרנית הטלויזיות "VIZIO" בתמורה ל- 2.3 מיליארד דולר במזומן, מניותיה של ויזיו (VZIO) עולה 15.7% במסחר המוקדם.

קמטק (CAMT) מאבדת 3% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות ובהן דיווחה על רווח של 57 סנט למניה עם הכנסות של 88.02 מיליון דולר הכנסות. החברה מספקת צפי אופטימי עם עליה של 30% בהכנסות הרבעון הראשון לשנה.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש