רונן טויטו, יו"ר קדימהסטם<br>קרדיט: יח"צ
רונן טויטו, יו"ר קדימהסטם קרדיט: יח"צ

חברת קדימהסטם, העוסקת בתחום התרפיה התאית, ונמצאת בשלבי פיתוח קליני של מוצרים פורצי שדרך לטיפול במחלות ALS וסוכרת, הודיעה הבוקר (ה’) על מזכר הבנות לא מחייב למיזוג עם חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק בארה"ב.

בעלי המניות של קדימהסטם יחזיקו בכ-88% ממניות החברה הממוזגת לאחר המיזוג, והחברה תחדל להיסחר בבורסה בתל אביב. זאת, בהתאם לתוכנית האסטרטגית של החברה, להתקרב לשווקי היעד של תחום פעילותה ולשוק ההון האמריקאי.

כחלק מתנאי ההסכם, התחייבה קדימהסטם כי בקופתה יהיו כ-5 מיליון דולר לרבות הון שיגויס בד בבד עם השלמת העסקה ותחילת המסחר מבעלי מניות קיימים ומשקיעים נוספים. שווי החברה הממוזגת הצפוי לא נמסר בדיווח של החברה. במידה ואכן המיזוג יושלם עם השלד הבורסאי בנאסד"ק ייתכן והמיזוג יציף ערך לקדימהסטם בגלל השווי של החברה הממוזגת.

המיזוג יתבצא בדרך של משולש הופכי כך שלאחר המיזוג בעלי מניות קדימהסטם יחזירו ב-88% ממניותיה של חברת המיזוג (בדילול מלא), ובעלי מניות חברת המיזוג כפי שהיו לפני ההשלמה יחזיקו ב-12% מהמניות.

בהתאם למבנה העסקה, חברת היעד תתמזג עם ולתוך החברה (כחברה הקולטת במיזוג), ותחדל להתקיים, ואילו קדימהסטם, כחברה הקולטת, תהפוך לחברה פרטית בבעלות מלאה של חברת המיזוג. מניותיה של קדימהסטם ימחקו מהרישום למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

במסגרת המיזוג, פעילותה הנוכחית של חברת המיזוג, תאורגן מחדש לצורך מכירתה בהקדם האפשרי ולא יאוחר מ-12 חודשים לאחר השלמת העסקה. בעלי המניות של חברת המיזוג כפי שיהיו לפני השלמת עסקת המיזוג, יהיו זכאים לקבלת תמורה בגין פעילותה הנוכחית של חברת המיזוג כאמור לאחר מכירתה או מסחורה, בהסדר rights value Conting.

רונן טויטו, יו"ר דירקטוריון בחברת קדימהסטם: "זה צעד חשוב נוסף לצורך רישום החברה בנאסד"ק שהינו יעד חשוב והכרחי בהתפתחותה של קדימהסטם והתקדמותה לשווקי היעד של החברה בארה"ב, כפי שהצהרנו בעבר. הסכם העקרונות שנחתם מגיע בהמשך לדיווח החברה על קבלת אישור שהתקבל מה-FDA לביצוע ניסוי קליני שלב 2a בארה"ב ל-ALS, ולהסכם הפיתוח המשותף שחתמנו עם חברת iTolerance. האמריקאית למוצר בתחום הסכרת אשר לאחרונה דיווחנו על INTERCT מוצלח מול ה FDA. החשיפה לשוק ההון האמריקאי תסייע לפיתוח הנכסים הקליניים של החברה וההכנות לניסוי הקליני המתוכנן לארה"ב וכפועל יוצא ישיא ערך לבעלי המניות של החברה".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש