ג'נסן הואנג - מייסד ומנכ"ל Nvidia<br>קרדיט: אנבידיה
ג'נסן הואנג - מייסד ומנכ"ל nvidia קרדיט: אנבידיה

המסחר בוול סטריט מתנהל בעליות. מדד דאו ג’ונס עולה ב-0.14%, מדד S&P 500 מוסיף 0.6% ומדד הנאסד"ק עולה ב-0.75%.

אנבידיה עקפה את גוגל מבחינת שווי שוק והפכה לחברה האמריקאית בעלת השווי שוק השלישי בגודלו. אנבידיה עולה ב-2.6% בוול סטריט למחיר של 740 דולר, מה שמשקף לה שווי שוק של מעל 1.83 טריליון דולר.

15:30

וול סטריט צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות שערים במדדים המובילים לאחר יום שלישי במיוחד אמש בו ירדו המדדים עד 1.8% לאחר מדד מחירים לצרכן שיצא מעט גבוה מהתחזיות. התשואות ל-10 שנים זינקו גם כן והן נסחרות סביב 4.3% ומרחיקות את הורדת הריבית. העליה בתשואות יחד התרחקות מהורדת הריבית לוחצת את שוק המשכנתאות כשהריביות ממשיכות לזנק.

הביטקוין ממשיך לככב עולה 4.5% לשיא של שנתיים והוא נסחר מעל 51 אלף דולר לביטקוין. יתר מטבעות הקריפטו נסחרים גם הם בעליות שערים. שווי השוק של סך המטבעות חוזר שוב מעל 1 טריליון דולר.

עונת הדוחות נמשכת גם בימים האחרונים, לאחר המסחר יפרסמו סיסקו (CSCO), אקסידנטל פטרוליום (OXY), אקוויניקס (EQIX) ועוד.

באירופה מגמה חיובית, הדקס עולה 0.4%, בקאק הצרפתי עולה 0.65% והפוטסי הבריטי מתחזק קרוב ל-1%. באסיה ירידות שערים, הניקיי היפני השיל 0.7% משיא מאז 1990, אוסטרליה ירדה 0.75% והקוספי איבד 1.1%.

חבית נפט מסוג WTI נסחרת ביציבות וברמה של 78 דולר.

מניות בכותרות

קראפט היינץ (KHC) עברה לירידות שערים של עד 2% במסחר המקודם לאחר הדוחות. ההכנסות של החברה ירדו ב-6.5% ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה כשהחברה מחמיצה את תחזיות השוק. החברה צופה גידול אורגני של 0-2 אחוזים ב-2024.

גלובל פיימנטס (GPN) פרסמה דוחות לפני המסחר שעקפו את תחזית הרווח וההכנסות ברבעון האחרון. החברה מספקת תחזית הכנסות פושרת והשוק מעניש את המניה עם ירידה של 4.5% במסחר המוקדם.

טאואר (TSEM) מתחזקת כ- 2% במסחר המוקדם לאחר דוחות מעורבים לרבעון הרביעי שלה שנה. החברה עקפה בשורת הרווח ועמדה בצפי ההכנסות. החברה מספקת תחזית הכנסות לרבעון הראשון של 2024 שעומדת בציפיות השוק.

ליפט (LYFT) עולה כ-20% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה אמש דוחות חזקים שעקפו את התחזיות וסיפקה תחזית חיובית.

רובינהוד (HOOD) עולה 15% במסחר המוקדם לאחר שעקפו את התחזיות ברבעון הרביעי. החברה דיווחה על רווח של 3 סנט למניה מול צפי להפסד של 1 סנט לכל מניה.

דה ויטה (DVA) עולה 2% לאחר דוחות שעקפו את התחזיות. החברה הרוויחה 1.87 דולר למניה מול צפי של 1.63 דולר על הכנסות של 3.15 מיליארד דולר.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש