יהב יולזרי, גל קרובינר ואביטל פרדו, מייסדי פאגאיה<br>קרדיט: באדיבות NASDAQ
יהב יולזרי, גל קרובינר ואביטל פרדו, מייסדי פאגאיה קרדיט: באדיבות nasdaq

פאגאיה טכנולוגיות (נאסד"ק: PGY), המספקת פתרונות מוצר מבוססי AI לאקוסיסטם הפיננסי, הודיעה היום על סגירת מסגרת אשראי בהיקף של 280 מיליון דולר בהשתתפות גופים פיננסים גלובליים מובילים בהם BlackRock, UBS O’Connor, JPMorgan Chase, Valley Bank ואחרים. פאגאיה תשתמש במסגרת אשראי זו לטובת המשך צמיחתה ולהרחבת הפעילות עליהם הכריזה לאחרונה, להארכת חוב החברה ל-2029 ולחיזוקה הפיננסי.

נזכיר כי פאגאיה חתמה ברבעון החולף על הסכמים עם ארבעה שותפים חדשים, כולל אקסטר פיננס (Exeter Finance), חברת מימון רכבים מהמובילות בארה"ב המספקת פתרונות מימון עבור למעלה ממיליון לקוחות, ביותר מ-13,000 סוכנויות ואחד מחמשת הבנקים המובילים בארה"ב.

"שותפות זו עם בלאקרוק מבטאת את האמון והתמיכה של כמה מהמוסדות הפיננסיים הגדולים והמתוחכמים ביותר בעולם, בבואנו לשנות את האקוסיסטם של מימון הצרכנים במסע הצמיחה שלנו" ציין גל קרובינר, מייסד שותף ומנכ"ל פאגאיה.

בלאקרוק נרגשת לשתף פעולה עם פאגאיה ולהיות חלק משלב הצמיחה הבא שלה", מסר Dan Worrell, Managing Director בבלאקרוק. "אנו מתרשמים מהמודל העסקי הייחודי של פאגאיה, מהיצע מוצרי הליבה ומהצעת הערך הייחודית שיוצרת הזדמנויות פיננסיות נוספות ומאפשרת לייצר קשרים עם לקוחות חדשים ללא הסיכון המצטבר עבור שותפיה המלווים".

"קו האשראי החדש מציג את יכולתנו לגשת למקורות הון חדשים ומגוונים, משפר את הגמישות שלנו ומחזק את העסק שלנו בעודנו שואפים בעקביות להתרחב", הוסיף אוונגלוס פרוס, סמנכ"ל הכספים הזמני של פאגאיה.

פאגאיה דיווחה לאחרונה על ביצועים פיננסיים חזקים לשנת 2023, עם נפח רשת של יותר מ-8.2 מיליארד דולר ו-EBITDA מתואם של יותר מ-75 מיליון דולר, מה שמרמז על EBITDA מתואם שנתי של יותר
מ-110 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2023. הדוחות השנתיים המלאים של 2023 יפרסמו ב-21 בפברואר 2024.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש