קרדיט: depositphotos / zrfphoto
קרדיט: depositphotos / zrfphoto

לאחר פתיחת שבוע מגומגמת בבורסת ארה"ב, וול סטריט תחפש כיוון בפתיחת יום המסחר כשהחוזים העתידיים נסחרים סביב שערי הבסיס. התשואות באגרות החוב ל-10 שנים נמצאות ברמה של 4.15% ומקשות מאוד על שוק הדיור, הריבית על המשכנתאות בריבית קבועה ל-30 שנה חוזרת מעל 7% לראשונה מאז דצמבר.

עונת הדוחות ממשיכה בכל הכח, עם מספר חברות שדיווחו לפני המסחר (הרחבה בהמשך). לאחר המסחר צפוי להיות אחה"צ עמוס בארה"ב עם דוחות של אמג’ן (AMGN), גיליאד (GILD), רשת המזון המהיר ציפוטלה (CMG), פורד (F), פורטינט (FTNT), סנאפ צ’אט (SNAP) ועוד.

באירופה עליות שערים קלות במהלך המסחר, הדקס עולה 0.2%, הקאק עולה 0.4% ופוטסי הלונדוני עולה 0.6%. באסיה מגמה מעורבת, השווקים בסין והונג קונג זינקו 3.2% ו-4% בהתאמה, מנגד הניקיי היפני השיל כ-0.5%, סיאול ירדה 0.6%.

מניות בכותרות

אלי לילי (LLY) ממשיכה לעשות חיל מהתרופה נגד השמנה, החברה מדווחת על רווח והכנסות שעקפו את התחזיות ואתה שולחות את המניה לעליה של כ-4% במסחר המוקדם.

ספוטיפי (SPOT) עולה מעל 7% במסחר המוקדם למרות שהציגה הפסד גבוהה מהציפיות והכנסות נמוכות. השוק אוהב את זה שהחברה נהנתה מעליה הן בלקוחות הפעילים והמשלמים שכן עקפו את הציפיות.

צ’ק פוינט (CHKP) פרסמה דוחות לרבעון האחרון של השנה, החברה מאבדת כ-4% בעיקר על רקע של עזיבתו של המנכ"ל גיל שוויד לאחר כ-30 שנה בתפקיד.

פלנטיר (PLTR) מזנקת מעל 17% במסחר המוקדם לאחר שאתמול לאחר הנעילה פרסמה דוחות שעקפו בשורת ההכנסות.

דוקוסיין (DOCU) מודיעה על תהליך התייעלות ותפטר כ-440 עובדים שהם כ-6% מכח האדם בחברה. המניה מאבדת כ-6% במסחר המוקדם.

טסלה (TSLA) מקבלת הורדת המלצה ע"י "Daiwa" לנייטרלי מתשואת יתר. המניה מגיבה בירידה של כ-2% במסחר המוקדם.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש