אבי רומנו וזיו פופלבסקי, מייסדי RAY-TLV<br>קרדיט: עופר חגיוב
אבי רומנו וזיו פופלבסקי, מייסדי ray-tlv קרדיט: עופר חגיוב

השלד הבורסאי אינטליקנה דיווח הבוקר (א’) על אישור אסיפת בעלי המניות את המיזוג עם חברת ריי TLV, המתמחה ברכישה והשבחת נכסי מקרקעין בתל אביב, מה שסביר את הזינוק החד שרשמה אינטליקנה בשיעור של 80% ביום חמישי האחרון בבורסה בתל אביב.

לאחר שמחקה מעל 95% מערכה מאז שהונפקה אינטליקנה הפסיקה את הפעילות בענף הקנאביס והחליטה למזג לתוכה פעילות נדל"ן לפי שווי של 143 מיליון שקל - לעומת שווי של 173 מיליון שקל שניתן בפברואר השנה על ידי BDO. המיזוג נתקל בקשיים בשל חילוקי דעות בין בעלי המניות אך קיבל ביוני האחרון הסדר נושים.

נזכיר כי באוקטובר שעבר התקשרו אינטליקנה ואורי וייס, בעל השליטה בה, בהסכם מיזוג עם בעלי המניות בריי TLV במסגרתו יעבירו בעלי המניות בריי 100% מהון המניות של ריי, תמורת עד כ-88% מהון המניות. המיזוג אמור היה לצאת לפועל מוקדם יותר השנה אך נתקל בקשיים בשל סכסוך בין בעלי המניות. כעת אישרה אסיפת בעלי המניות את המיזוג.

חברת ריי TLV, בבעלות אבי רומנו, זיו פופלבסקי ואון גולדשטיין, מתמחה ברכישה והשבחה של קרקעות ונכסים מורכבים בת"א, בעלי פוטנציאל תכנוני משמעותי לתכנון פרויקטים בעירוב שימושים הכוללים מגורים, תעסוקה ומסחר, ככלל החברה פועלת ליצירת אינטגרציה בין העירייה, בעלי הנכסים ותושבי העיר, בדומה למטרופוליטניים דומים בעולם.

ריי TLV פועלת כיום לקידום תוכניות במספר מוקדי תעסוקה בעיר תל אביב, בהם רמת החייל, יד אליהו, נווה שאנן, אזור התחנה המרכזית החדשה בעיר ונווה חן המתחדשת. בבעלות החברה 7 פרויקטים בעיר בהיקף זכויות פוטנציאלי של כ-350,000 מ"ר. בשנתיים האחרונות ביצעה החברה עסקאות בהיקף של כ-250 מיליון שקל.

מייסדי החברה אבי רומנו, זיו פופלבסקי ואון גולדשטיין יחזיקו ב-86.5% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה הממוזגת, והחברה הממוזגת תחזיק ב-100% מהון המניות המונפק והנפרע של ריי. אבי רומנו ישמש כיו"ר הדירקטוריון של החברה וזיו פופלבסקי כמנכ"ל החברה.

אבי רומנו וזיו פופלבסקי, מייסדי ריי RAY-TLV" :TLV היא חברת נדל"ן ייחודית בשוק ההון בעלת מגוון נכסים איכותיים עם פוטנציאל השבחה גבוה ואסטרטגיית צמיחה. אנו מייעדים להרחיב את היקף הפעילות של החברה בשנים הקרובות."

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש