שחף שרגר, מנכ"ל הייפר גלובל<br>קרדיט: ענת קזולה
שחף שרגר, מנכ"ל הייפר גלובל קרדיט: ענת קזולה

הייפר גלובל, העוסקת במתן פתרונות מחשוב לחברות טכנולוגיות המפתחות מוצרים, שבשליטת קרן פימי מדווחת היום כי אישרה ביצוע הקצאה פרטית של כ-2.475 מיליון מניות לחברת רידינג קפיטל.

ההקצאה תבוצע לפי מחיר של 16.16 ש"ח למניה ובתמורת כוללת של כ-40 מיליון ש"ח. מחיר המניה של החברה לפי ממוצע 30 ימי מסחר שקדמו למועד פרסום הודעה זו עמד על 12.82 ש"ח למניה. המניות המוקצות מוקצות בפרמיה של כ- 26% על מחיר זה. כאשר, מחיר הסגירה ביום חמישי עמד על 17.34 ש"ח למניה.

בעקבות ההקצאה תהפוך רידינג קפיטל לבעלת עניין בחברה ותחזיק בכ-8.87% מהון המניות של החברה.

בשבוע שעבר פרסמה החברה את תוצאותיה למחצית הראשונה של השנה, הכנסות החברה ממכירות ושירותים בחציון הסתכמו לכ-132.7 מיליון דולר, לעומת כ-100.1 מיליון דולר בחציון המקביל אשתקד, גידול של כ-32.6% אשר נובע מתוספת לקוחות חדשים, התרחבות למוצרים חדשים בקרב לקוחות קיימים במגזרי פעילות חו"ל וישראל וכן גידול אורגני.

הרווח הנקי בחציון הסתכם בכ-7.5 מיליון דולר בהשוואה לכ-4.3 מיליון דולר בחציון מקביל אשתקד. גידול של כ- 75.5%.

שחף שרגר, מנכ"ל הייפר גלובל, מסר:" אנו שמחים ומודים לרידינג קפיטל על הבעת האמון בחברתנו, בהנהלה ובאסטרטגיית הצמיחה שהתווינו. ההשקעה הנוספת בחברה תחזק את המשאבים העומדים לרשותנו ותאפשר לנו להאיץ את תכנית הצמיחה ארוכת הטווח שהצבנו לעצמנו הן בחו"ל והן בישראל. המהלך יאפשר לנו לחזק את יכולותינו ולהגדיל את מגוון השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו ולהמשיך באיתור פעילויות נוספות בחו"ל, זאת על מנת לאפשר להם להרחיב את פעילותן הגלובלית באמצעות מרכזים נוספים בעולם, מהם יוכלו לפעול ולהתקרב ללקוחות הקצה שלהם".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש