חברת הפינטק פיימנט מדווחת היום על גיוס הון של כ- 24 מיליון שקל באמצעות הקצאה פרטית של מניות חסומות לגופים בהובלת מור גמל ופנסיה, וגופים נוספים ביניהם פסגות, קרן נוקד, הפניקס, ואר קרן גידור. מחיר המניה לפיו בוצעה העסקה הינו 5.05 שקל למניה. מחיר ההקצאה משקף הנחה של כ- 10% על מחיר הנעילה של יום שני, 08.08.22 אותו חתמה במחיר של 5.562 שקל למניה

ההקצאה הפרטית כפופה לקבלת אישור הבורסה לניירות ערך בתל אביב לרישום המניות למשקיעים. עם השלמת העסקה, מור גמל ופנסיה צפויה להפוך לבעלת עניין בחברה.

תמורת הגיוס תשמש את החברה למימוש תוכניותיה האסטרטגיות, להאצת הצמיחה בפעילות ובקצב העמדת האשראי, המשך מחקר ופיתוח טכנולוגית הליבה של החברה עליה יתבססו מוצרים נוספים, הגדלת מסגרות האשראי וגיוון מקורות המימון של החברה, תוך המשך גידול במרווחים וברווחיות, יחד עם אפשרות לביצוע מיזוגים ורכישות בתחומים סינרגטיים לפעילות החברה לשם האצת הצמיחה ו/או חדירה לתחומי פעילות נוספים.

יניב גילאור, מייסד ומנכ"ל פיימנט, מסר: "הסכמי ההשקעה עם גופים מובילים בשוק ההון בישראל, בהובלת מור גמל ופנסיה, מהווים הבעת אמון חזקה בפיימנט, בהנהלה ובאסטרטגיה העסקית שלה כחברת בעלת פלטפורמת תשלומים מבוססת אשראי המובילה בשוק ה-BNPL בישראל, בייחוד על רקע תנאי שוק הון מאתגרים. גיוס זה מחזק, ולמעשה אף קרוב למכפיל, את ההון העצמי בספרים שלנו כבסיס להאצת הצמיחה בפעילות ובקצב העמדת האשראי, הגדלת מסגרות האשראי וגיוון מקורות המימון של החברה. זאת, במטרה לשפר את המרווחים ורווחיות החברה תוך מימוש האסטרטגיה שלנו להתרחבות בפעילות ה-BNPL, העמקת החדירה לשווקים חדשים ועוד. אנו רואים במשקיעים אלה שותפים לדרך וממשיכים לפעול להשבחת החברה ולהשאת ערך למשקיעינו."

פיימנט פועלת בתחום הפינטק. לחברה פלטפורמת תשלומים טכנולוגית למכירת אשראי צרכני בבתי עסק, כאמצעי תשלום ללקוחות העסק במעמד ביצוע עסקה לרכישת מוצר או שירות.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש