קרדיט: US ARMY

דיווח שוטף

ראדא מושכת את התחזית המכירות לאחר המיזוג

בניגוד לאלביט אשר ממשיכה להציג הזמנות מרשימות ונהנת מהגאות במתיחות הביטחונית בעולם, ראדא לאחר המיזוג צופה הכנסות של 22.5 מיליון דולר כמו Q1 - המניה צנחה 40% בשלושה חודשים האחרונים

חדשות ספונסר 06/07/2022 09:27

א+א-

ראדא תעשיות אלקטרוניות העוסקת בפיתוח וייצור מכ"מים טקטיים מבוססי תוכנה לכוח המתמרן, מספקת עדכון פיננסי לשנת 2022.

ההכנסות ברבעון השני של 2022 צפויות להסתכם בכ-22.5 מיליון דולר, בדומה להכנסות הרבעון הראשון של השנה.

לאור עסקת המיזוג הממתינה עם Leonardo DRS, הצפויה להיסגר ברבעון הרביעי של השנה, ראדא מושכת את תחזית ההכנסות לשנת 2022.

דב סלע, מנכ"ל ראדא מסר: "לוקח לנו זמן ארוך יותר להתאושש מאי העברת התקציב ותקצוב הביניים על סמך השנה הקודמת בארה"ב. ההזמנות מתקבלות בקצב איטי יותר וההכנסות מהשוק האמריקאי מושפעות באופן דומה."

"מאידך, אנו נרגשים מהמיזוג הצפוי עם חברת Leonardo DRS האמריקאית. החברה המאוחדת שלנו תהיה שחקנית מובילה בתחום האלקטרוניקה הביטחונית עם יכולות לתת מענה למגוון רחב של צרכים מבצעיים בעלי שיעורי צמיחה גבוהים. אנו סמוכים ובטוחים כי מיזוג זה הוא הדבר הנכון עבור ראדא ובעלי המניות שלה, בהיותו סינרגטי מאוד לשני הצדדים. אנו מצטרפים לחברת אלקטרוניקה ביטחונית מובילה בה ראדא תמשיך להוות נדבך חשוב. צבאות באירופה, בארה"ב וברחבי העולם מסיקים מסקנות משמעותיות מהפלישה לאוקראינה ונותנים חשיבות גוברת למערכות הגנה על כוחות המשלבות את המכ"מים שלנו. אנו מאמינים כי היכולת של ראדא לעמוד ביעדי הצמיחה שלה לטווח הארוך תתאפשר ביתר שאת באמצעות חיבור לקבוצה גדולה בתחום הביטחון."

  1. מניות בכתבה
  2. ראדא

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה