בצלאל (בוצי) מכליס, מנכל אלביט מערכות קרדיט: יח"צ

דיווח שוטף

אלביט מערכות בשבוע פורה עם שני חוזים בסך של 768 מיליון דולר

אלביט מערכות זכתה בחוזה בסך 548 מיליון דולר לספק יכולות לוחמה רשתית רב-ממדית למדינה באסיה פסיפיק לאחר שאתמול דיווחה על חוזה של 220 מיליון לחימוש מונחה

חדשות ספונסר 30/06/2022 09:44

א+א- 1

אלביט מערכות בע"מ הודיעה היום כי זכתה בחוזה בסכום של 548 מיליון דולר לספק יכולות לוחמה רשתית רב-ממדית ל זרועות הצבא של מדינה באסיה פסיפיק. החוזה יבוצע במהלך תקופה של ארבע שנים.
 
במסגרת החוזה, אלביט מערכות תספק פתרון משולב הכולל את תוכנת הרשת ELBIT TIGER-XTM; חליפת אפליקציות של שליטה ובקרה אוויריות, יבשתיות וימיות המבוססת על טכנולוגיית TORCH-XTM; וכן צורות גל מתקדמות ומגוון רחב של מערכות תקשורת רדיו תוכנה מסוג E-LynXTM, הכוללות קונפיגורציות לכלי טיס, לרכבים, לחיילים, ולכלי שיט. התוכנית תכלול מאמצי פיתוח משותף נרחב והעברת ידע. פתרון מקיף זה ללחימה רשתית נועד לשיפור האפקטיביות המבצעית, תהליכי קבלת ההחלטות והיכולת לקיים פעילות מבצעית משולבת החוצה זרועות, פלטפורמות ומערכות.
 
אלביט מערכות לוקחת חלק בתוכניות לוחמה רשתית במספר מדינות בהן שוויץ, ישראל, בריטניה, שבדיה, קנדה ואחרות.
 
בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, אמר: "אנו עדים להכרה גוברת בקרב צבאות ברחבי העולם בנחיצות של דיגיטציה ושל היכולת לקיים פעילויות מבצעיות רב-ממדיות משולבות, בייחוד על רקע הלקחים הנלמדים מהעימותים האחרונים. חוזה משמעותי זה לביצוע תוכנית לוחמה רשתית לרוחב הצבא נותן משנה תוקף למיצוב המוביל שיש לנו בתחומים הצומחים של תקשוב ולוחמה רשתית רב-ממדית".
אמש הודיעה החברה על חוזה נוסף בסך 220 מיליון דולר לספק ערכות לחימוש מונחה מדויק מונחה לייזר.
 
אלביט מערכות הודיע אתמול - כי זכתה בחוזה בסכום של כ-220 מיליון דולר לספק ערכות הנחייה מדויקות עבור חימוש אווירי, למדינה באסיה פסיפיק. החוזה יבוצע במהלך תקופה של 15 חודשים.
 
במסגרת החוזה אלביט מערכות תספק את ערכות הליזרד (Lizard) להנחיה מדויקת עבור ראשי קרב אוויריים כלליים. הליזרד הינה ערכת הנחייה מדויקת מבוססת לייזר המאפשרת לראשי קרב אוויריים כלליים, בגרסאות מערביות ומזרחיות, לתקוף בדיוק רב מטרות, כולל מטרות הנעות במהירות.
 
בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, ציין: "ישנו ביקוש גובר ליכולות האש המדויקות שלנו על רקע הפיכתו של הדיוק להכרח מבצעי בכל ממדי הלחימה. צבאות ברחבי העולם דורשים פתרונות שמאפשרים להמיר ביעילות מלאים של תחמושת ליכולת הרלוונטית לשדה הקרב המודרני, בייחוד על רקע הלקחים הנלמדים מהעימותים הצבאיים האחרונים"
  1. מניות בכתבה
  2. אלביט מערכות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מעניין למה ראדא לא מקבלת הזמנות

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    אורי עסיס 30/06/2022 09:47