קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

וול סטריט בירידות בפתיחת המסחר

המדדים נסחרים במגמה שלילית בתחילת המסחר; בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית בהובלת גרמניה; מחיר הנפט ממשיך קדימה לרמה של 113 דולר לחבית

חדשות ספונסר 29/06/2022 16:45

א+א-

וול סטריט מתכוננת לעוד יום מסחר לפני סגירת החציון של שנת 2022, כשהחוזים העתידיים עוברים לעליות שערים קלות במדדים המובילים בעיקר בשל נתוני אינפלציה מדגמיים בגרמניה שיצאו מתחת לתחזיות. המדדים ישובו למסחר לאחר עוד יום של מכירת חיסול עם ירידות של עד 3% במדד הנאסד"ק שנחתם אתמול. כשנותרו יומיים אחרונים לסיום אחד החציונים הגרועים בעשורים האחרונים המדד ינסה לשפר עצמם לקראת המחצית השניה של השנה.

התשואות על אגרות מאבדות גובה ביום וחצי האחרונים, התשואה ל 10 שנים יורדת ל 3.15% והתדנודיות של שוק האג"ח ממשיכה להיות גבוהה דבר שמראה על חוסר היציבות והעצבנות הקיימת בשווקים מול רגישות לנתוני האינפלציה והצמיחה של הכלכלה בארה"ב. חברי הבנק המרכזי שוב מצוטטים בתקשורת הכלכלית הפעם זאת נציגת ועידת השוק הפתוח מקליבלבנד, לורטה מייסטר שמצדדת בעליה של 75 נ"ב בפגישה הקרובה.

באירופה נתוני אינפלציה מקדמיים בגרמניה יצאו טובים מהצפי והמדד מוחק חלק מירידות השערים החדות ויחד עם זאת עדיין יורד מעל 1%. הקאק הצרפתי נחלש 0.6%, פוטסי בריטי 0.1% ומדד יורוסטוקס יורד 0.8%

אסיה ננעלה נסחרה הבוקר במגמה שלילית לאורך כל המדינות, הקוספי הקוריאני אבד 1.8%, הונג קונג 1.9%, שנחאי 1.4% והניקיי היפני 0.9%.

הנפט ממשיך בהתאוששות שלו עולה 1.5% לרמה של 113.5 דולר לחבית מסוג WTI. הביטקוין לא מצליח להתאושש וחוזר לאזור של 20.1 אלף דולר.

מניות בכותרות

בד בת’ אנד ביונד (BBBY) מודעה על החלפתו של המנכ"ל מארק טריטון בטענה שצריכים שינוי מנהיגות בחברה לכלי בית. החברה דיווחה על הפסד גבוה מהציפיות והמניה יורדת 13% במסחר המוקדם.

פינטרסט (PINS) עולה 5% במסחר המוקדם ומקבלת את העזיבה של בן זילברמן, מנכ"ל ושותף מייסד בצורה חיובית יותר.

ניאו (NIO) מאבדת 6% במסחר המוקדם לאחר שגריזלי ריסרץ גוף מחקר שפרסם עבודה על יצרנית המכוניות הסינית בכך שהיא מפברקת מספרים בתוצאות הכספיות. בניאו אמרו שהדו:ח מכיל אי דיוקים ושגיאות בסיסיות ואין מה להתייחס לטענות אלה.

וולט דיסני (DIS) הודיעה על הארכת הכהונה של מנכ"ל החברה בוב צ’יפק ב 3 שנים נוספות.

אפסטרט הולדינגס (UPST) חברת ההלוואות המבוססות טכנולוגיית ענן מקבלת הורדת המלצה ממורגן סטנלי למשקל חסר ממשקל שוק. המניה יורדת 10% במסחר המוקדם.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה