דיווח שוטף

מגמה מעורבת בפתיחת המסחר בוול סטריט

האס אנד פי 500 ינסה לקטוע רצף שלילי של 7 שבועות רצופים, בורסות עולות בפתיחת שבוע המסחר באירופה ; הביטקויין מממשיך בשלו גם בפתיחת השבוע ונסחר סביב 30 אלף דולר

חדשות ספונסר 23/05/2022 17:00

א+א-

וול סטריט צפויה לפתוח את שבוע המסחר בעליות שערים במדדים המובילים, החוזה העתידי על אס אנד פי 500 עולה 0.9% בעוד החוזה על הנאסד"ק 100 נסחר בעליה של 0.75%.ביום שישי במדדים נעלו את המסחר ללא שינוי לאחר קמבק בשעה האחרונה מירידות שערים חדות, אך התיקון לא פיצה על תמונה עגומה והיא שבוע שביעי נוסף של ירידות שערים במדדים המובילים, והדיל לעשות מדד הדאו ג’ונס עם שבוע שמיני רצוף של ירידות שערים.

התשואות על אגרות החוב ל 10 שנים אבדו גובה במהלך היומיים האחרונים של השבוע והיום הן נסחרות סביב 2.82%.

באירופה נפתח שבוע המסחר בעליות שערים בדיוק כפי שהסתיימו בשישי האחרון.הדקס עולה 0.7%, הקאק מתחזק 0.2%, לונדון עולה 1% ומדד היורוסטוקס 600 עולה 0.5%.באסיה ננעלו הבורסות בעליות שערים פרט להונג קונג שנסחרה במגמה שלילית עם ירידה של 1.2%.הניקיי היפני עלה כ 1%, שנחאי ננעלה ללא שינוי והקוספי הקוריאני עלה 0.3%.

שוק הקריפטו נסחר ביציבות לאחר ירידות השערים בשבועות האחרונים, הביטקוין נסחר ברמה של 30.3 אלף דולר, האת’ריום עולה 3% לקמה של 2,069 דולר.הנפט עולה לרמה של 111 דולר לחבית מסוג לייט קרוד.מחיר אונקיית זהב ממשיך בהתאוששות עולה 0.8% ל 1,860 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

VMware (VMW) ממריאה 22.5% במסחר המוקדם בעקבות מספר דיווחים על רכישתה ביידי ברואדקום (AVGO).החברות אמרו שהם בדיונים על עסקה של מניות ומזומן וזה יכול לקרות "בקרוב".

חברת המשחקים אלקטרוניק ארטס (EA) עולה 2.8% במסחר המוקדם לאחר דיווח ב Puck news על כך שהיא מחפשת קונה או שותף למיזוג הפעילות שלה.החברה ניהלה שיחות עם אפל, דיסני, אמזון ועוד.

גיים סטופ (GME) עולה 2% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על השקה של ארנק דיגיטלי למטבעות קריפטו ו NFX.

בואינג (BA) החללית של החברה סטארליינר עגנה בהצלחה בחת החלל הבינלאומית בסוף השבוע האחרון.מניות החברה עולות 1% במסחר המוקדם.

HP אינק’ (HPQ) סיטי מורידה המלצה למניה מקניה להחזק.הביקוש למחשוב ירד בטווח הקצר בינוני כך על פי סיטי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה