קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

פתיחה ירוקה מזרימה נזילות לתל אביב

המדדים עולים עד 2% בורסות נסחרות במגמה חיובית, הביטקויין לא מתרגש וממשיך להסחר סביב 30 אלף דולר, גלובל אי הישראלית צוללת 6% עקב הורדת תחזית

חדשות ספונסר 17/05/2022 16:50

א+א-

וול סטריט תפתח את יום המסחר בעליות שערים נאות במדדים המובילים, החוזה העתידי על מדד הנאסד"ק 100 עולה קרוב ל 2%.אמש ננעל יום המסחר בחולשה רבתי, עם עוד יום שלישי וירידה של 1.16% במדד הנאסד"ק 100, מדד האס אנד פי 500 נחלש ב 0.4% הדאו עלה 0.08%.

אגרות החוב ל 10 שנים מורידות תנודתיות ונסחרות בתשואה של 2.91%, עונות הדוחות ממשיכה עם שלל דוחות בתחילת המסחר ולאחריו כשהעיקר השבוע יגיע מחברות קמעונאות ממגוון סוגים, סופרים, רשתות ביגוד, חנויות עשה זאת בעצמך ועוד.

באירופה עליות שערים מדד היורו סטוקס 600 עולה 1.4%, הדקס מתחזק ב 1.6, הקאק ועלה 1.3%.

בורסות אסיה עולות היום כשמובילה היא בורסת הונג קונג ברשות מניות הטכנולוגיה, מדד ההנג סנג התחזק 3.2%, סין עלתה 0.65% והניקיי עלה 0.4%.

שוק הקריפטו אינו מתרגש מהעליות בשלב זה, הביטקוין עולה לרמה של 30.2 אלף דולר.הנפט מתחזק קלות לרמה של 112.5 לחבית מסוג לייט קרוד, הזהב מתחזק לרמה של 1,834 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות

וול מארט (WMT) צוללת במסחר המוקדם 7% לאחר דוחות לאחר פספוס בשורת הרווח והכנסות אשר עקפו את התחזיות.החברה מורידה את תחזית הרווח ומעלה את תחזית ההכנסות לשנה הקרובה, החברה מתריעה על עליות המחירים, ירידה במרווחים ופגיעה בשרשראות האספה שישפיעו על התוצאות של 2022.

וורן באפט מאמין בסיטי גרופ (C) עולה 5% במסחר המוקדם לאחר דיווח של ברייקשיר האטוויי על רכישה של 3 מיליארד דולר שווי במניות הבנק במהלך הרבעון הראשון.

טוויטר (TWTR) תמשיך לרכז עניין גם היום לאחר שאיילון מאסק ממשיך להתווכח על מחיר הקניה של המניה שעומד במקור על 54.2 דולר למניה.מאסק מציע לרכוש את החברה במחיר נמוך יותר בשל לטענתו פי 4 חשבונות ספאם ממה שהחברה מדווחת.

הום דיפו (HD) החברה דיווחה לפני המסחר על רווח והכנסות שעקפו את התחזיות ברבעון הראשון שלה שנה.החברה מעלה את התחזית להמשך השנה והמניה עולה 3% במסחר המוקדם.

חברת הגיימינג טייק 2 אינטרקטיב (TTWO) עולה במסחר המוקדם 5% למרות דוחות חלשים שפספסו בלא מעט נתונים ותחזית חלשה קדימה.מספר אנליסטים טוענים שהתחזית קדימה מאוד שמרנית והם אופטימיים על החברה בעיקר לאחר השלמת הרכישה של זינגה (ZNGA).

יוניטד איירליינס (UAL) עולה 4% במסחר המוקדם לאחר שהעלתה את התחזית לרבעון השני ולקיץ עמוס במיוחד מאז שהחלה מגפת הקורונה.חברות תעופה נוספות מרכזות עניין ועולות בעקבות הדיווח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה