דיווח שוטף

ברנד בחוזה לרכבת הקלה בשווי 21 מיליון ש”ח

החברה תבצע עבודות חשמל, תקשורת ובקרה בהיקף של כ-21 מיליון ש"ח, בביצוע העבודות לפרויקט הקו הירוק של הרכבת הקלה אשר צפויות להסתיים במהלך שנת 2024

חדשות ספונסר 01/05/2022 14:06

א+א-

קבוצת ברנד מדווחת כי חברת הבת מרגל חתמה על הסכם לתכנון וביצוע עבודות חשמל, תקשורת ובקרה באחד המקטעים בפרויקט הקו הירוק של הרכבת הקלה, בהיקף כולל של כ-21 מיליון ש"ח.  מרגל (100%) כבר החלה בביצוע העבודות אשר צפויות להסתיים במהלך שנת 2024.

היקף העבודות אינו סופי והינו כפוף להתאמות התכנון המפורט והתאמות נוספות אשר ינבעו במהלך ביצוע העבודות בפועל.

ירון סילש מנכ"ל קבוצת ברנד מסר: "לצד הצמיחה בתחום האנרגיה המתחדשת, ברנד ממשיכה להציג צמיחה בפעילות המסורתית והצעת סל פתרונות מלא ומקיף המתבסס על יכולותיהן של ברנד ומרגל. הזכייה בפרויקט הקו הירוק של הרכבת הקלה מתווספת לעבודות שביצענו ואנו מבצעים בימים אלה בקווים האחרים של הרכבת הקלה בתל אביב, אשר ממצבות את ברנד בחזית העשייה בפרויקטים אלו. בנוסף לפעילות המסורתית בישראל, אנו עמלים על הרחבת פעילות קבוצת ברנד גם מחוץ לישראל. כפי שדווח, אנו מתקדמים במגעים לרכישת 50% מחברה בריטית בתחומי האנרגיה הסולארית ואגירת האנרגיה. ואנו בוחנים במקביל הזדמנויות נוספות לכניסה לתחום הייזום בחו"ל. לצורך כך, בין היתר, אנו בוחנים אפשרות לגיוס חוב על מנת שישמש אותנו לפעילויות הפיתוח העיסקי בחו"ל ובארץ"

  1. מניות בכתבה
  2. ברנד

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה